Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Eduar Arízalas
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Eduar Arízalas

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc47343,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,618 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonÁguilas DoradasPrimera A · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex36,8/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
3 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
72,70 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
2
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
98
Passzpontosság
11 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,38
Sikeres csel
8
Cselezési siker
40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
2,09
Megnyert párharc
37
Párharcsiker
56,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
20
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,38

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
473 perc
Átlagértékelés
6,61
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,302026. 11. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera A2026Águilas Doradas · Középpályás
36,8index / 100
Meccs11 Kezdő8 Perc473 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,61 Passzpontosság11 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai1–0
Águilas Doradas–Fortaleza FC

Csereként beálltF · 51 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz18Passzpontosság13 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres7 / 4Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Cucuta–Águilas Doradas

Csereként beálltF · 9 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Junior–Águilas Doradas

Csereként beálltF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz13Passzpontosság12 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz11Passzpontosság10 %Párharc / megnyert17 / 8Csel / sikeres5 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,34Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz7Passzpontosság6 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés5,91Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz13Passzpontosság7 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz16Passzpontosság14 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Águilas Doradas–Chico

KezdőF · 92 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz16Passzpontosság13 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Águilas Doradas–Llaneros

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap60 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap105 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap473 perc11 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,39
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55183000,006,800,981,97
Utolsó 1010473000,006,610,382,09
Utolsó 2011473000,006,610,382,09
Hazai5 meccs
188perc0gól0gólpassz6,88értékelés
Idegenbeli6 meccs
285perc0gól0gólpassz6,45értékelés
Kezdőként8 meccs
368perc0gól0gólpassz6,48értékelés
Csereként3 meccs
105perc0gól0gólpassz6,83értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 22.
  2. 7,02026. 08. 30.
  3. 6,52026. 09. 06.
  4. 5,92026. 09. 13.
  5. 6,32026. 09. 18.
  6. 6,72026. 09. 24.
  7. –2026. 09. 28.
  8. 6,62026. 10. 24.
  9. 6,62026. 10. 28.
  10. 7,32026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 105 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
51 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
105 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
105 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,38 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.22.–
  2. K08.30.92′
  3. K09.06.74′
  4. K09.13.79′
  5. K09.18.45′
  6. K09.24.78′
  7. K09.28.–
  8. C10.24.45′
  9. C10.28.9′
  10. C11.02.51′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
183perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,80értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
473perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,61értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc183
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,80

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc94/990,00
Gólpassz / 90 perc90/990,00
Átlagértékelés35/996,79

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.