Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Kalulu
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Kalulu

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc73681,8 perc/meccs
Gól + gólpassz10,12 / 90 perc
Átlagértékelés6,559 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAngersLigue 1 · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex48,0/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
88,90 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,12
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
294
Passzpontosság
30,40 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
0,86
Sikeres csel
6
Cselezési siker
60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
16
Labdaszerzés
12
Védőakció / 90
3,42
Megnyert párharc
34
Párharcsiker
61,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
12
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,12

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
736 perc
Átlagértékelés
6,55
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,232026. 09. 19.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Ligue 12026Angers · Védő
48,0index / 100
Meccs8 Kezdő7 Perc648 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,14 Értékelés6,55 Passzpontosság30,60 %
96% adatlefedettségStabil forma
Ligue 22026PAU · Védő
31,2index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc88 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,60 Passzpontosság29 %
72% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli2–0
Lyon–Angers

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz31Passzpontosság25 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Angers–Lorient

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,22Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz37Passzpontosság35 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–5
Angers–Marseille

Csereként beálltD · 18 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz8Passzpontosság5 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–1
Stade Brestois 29–Angers

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz40Passzpontosság34 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Angers–Estac Troyes

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,23Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz40Passzpontosság31 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Le Havre–Angers

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,57Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz49Passzpontosság41 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Angers–Rennes

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,64Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz28Passzpontosság22 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Auxerre–Angers

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz24Passzpontosság22 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Angers–Lille

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Dijon–PAU

KezdőD · 88 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz37Passzpontosság29 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap288 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap736 perc9 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,48
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55378010,246,651,674,29
Utolsó 109736010,126,550,863,42
Utolsó 209736010,126,550,863,42
Hazai4 meccs
288perc0gól0gólpassz6,60értékelés
Idegenbeli5 meccs
448perc0gól1gólpassz6,51értékelés
Kezdőként8 meccs
718perc0gól1gólpassz6,58értékelés
Csereként1 meccs
18perc–gól0gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 08. 14.
  2. 6,92026. 08. 29.
  3. 5,62026. 09. 06.
  4. 6,62026. 09. 12.
  5. 7,22026. 09. 19.
  6. 6,32026. 10. 10.
  7. 6,32026. 10. 18.
  8. 7,22026. 10. 25.
  9. 6,22026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
288 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
736,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,12 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.14.88′
  2. N08.23.–
  3. K08.29.90′
  4. K09.06.90′
  5. K09.12.90′
  6. K09.19.90′
  7. K10.10.90′
  8. C10.18.18′
  9. K10.25.90′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
378perc0gól1gólpassz0,24G+GP / 906,65értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
736perc0gól1gólpassz0,12G+GP / 906,55értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc378
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,65

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc88/1060,00
Gólpassz / 90 perc15/1060,14
Átlagértékelés50/1066,55

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.