Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGnistanVeikkausliiga · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex39,6/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
4 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,19
Lövés
20
Kaput talál
6
Lövés pontossága
30 %
Gólkonverzió
0 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
102
Passzpontosság
12,20 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
0,94
Sikeres csel
2
Cselezési siker
12,50 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
3
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,56
Megnyert párharc
29
Párharcsiker
33 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
9
!
Fegyelem
Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
481 perc
Átlagértékelés
6,41
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés7,602026. 11. 02.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap166 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés30 nap301 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés90 nap481 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,54
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
301
0
1
0,30
6,47
1,20
0,30
Utolsó 10
8
481
0
1
0,19
6,41
0,94
0,56
Utolsó 20
8
481
0
1
0,19
6,41
0,94
0,56
Hazai3 meccs
270perc0gól0gólpassz6,19értékelés
Idegenbeli5 meccs
211perc0gól1gólpassz6,63értékelés
Kezdőként8 meccs
481perc0gól1gólpassz6,41értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
6,32026. 09. 08.
–2026. 09. 12.
6,32026. 09. 18.
6,02026. 10. 07.
6,12026. 10. 12.
–2026. 10. 17.
6,22026. 10. 29.
7,62026. 11. 02.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 166 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc211Gól0Gólpassz1Átlagértékelés6,63
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc30/340,00
Gólpassz / 90 perc10/340,26
Átlagértékelés19/346,59
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.