Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCongoAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztVédőD
Teljesítményindex28,1/10082% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,18
Lövés
2
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
209
Passzpontosság
27,40 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,53
Sikeres csel
5
Cselezési siker
62,50 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
6
Labdaszerzés
12
Védőakció / 90
3,16
Megnyert párharc
32
Párharcsiker
60,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
7
!
Fegyelem
Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,35
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
513 perc
Átlagértékelés
6,38
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés7,632026. 09. 12.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap153 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés30 nap243 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés90 nap513 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 0,73
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
423
0
0
0,00
6,12
0,21
2,77
Utolsó 10
8
513
0
1
0,18
6,38
0,53
3,16
Utolsó 20
8
513
0
1
0,18
6,38
0,53
3,16
Hazai4 meccs
360perc0gól1gólpassz6,60értékelés
Idegenbeli4 meccs
153perc0gól0gólpassz5,93értékelés
Kezdőként8 meccs
513perc0gól1gólpassz6,38értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
–2026. 08. 22.
–2026. 09. 04.
7,62026. 09. 12.
6,02026. 09. 20.
6,12026. 09. 29.
6,62026. 10. 18.
6,62026. 10. 25.
5,22026. 11. 01.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 153 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,9 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között6,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc423Gól0Gólpassz0Átlagértékelés6,12
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc89/1060,00
Gólpassz / 90 perc11/1060,21
Átlagértékelés63/1066,42
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.