Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Ricardo Mangas
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Ricardo Mangas

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc59153,7 perc/meccs
Gól + gólpassz20,30 / 90 perc
Átlagértékelés6,638 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonMonzaSerie A · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex50,7/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,15
Gólpassz / 90
0,15
Lövés
5
Kaput talál
2
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
185
Passzpontosság
21 %
Kulcspassz
10
Kulcspassz / 90
1,52
Sikeres csel
4
Cselezési siker
26,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
10
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
2,28
Megnyert párharc
27
Párharcsiker
45,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
591 perc
Átlagértékelés
6,63
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,302026. 09. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Serie A2026Monza · Középpályás
50,7index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc531 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,34 Értékelés6,64 Passzpontosság20,50 %
98% adatlefedettségVisszaeső forma
Olasz Kupa2026Monza · Középpályás
43,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc60 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,60 Passzpontosság24 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli2–1
Bologna–Monza

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–4
Monza–Napoli

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,57Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz17Passzpontosság12 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Torino–Monza

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz36Passzpontosság31 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
Monza–Cagliari

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,93Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz29Passzpontosság26 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Lazio–Monza

KezdőM · 70 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz25Passzpontosság17 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Monza–Sassuolo

KezdőM · 56 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Lecce–Monza

KezdőM · 45 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz15Passzpontosság12 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Parma–Monza

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz23Passzpontosság18 %Párharc / megnyert14 / 7Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Torino–Monza

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–3
Monza–Udinese

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Monza–Avellino

KezdőM · 60 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,60Kulcspassz2Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz27Passzpontosság24 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres3 / –Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap340 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap591 perc11 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,53
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55340000,006,411,062,12
Utolsó 1010531110,346,641,362,20
Utolsó 2011591110,306,631,522,28
Hazai5 meccs
296perc0gól0gólpassz6,43értékelés
Idegenbeli6 meccs
295perc1gól1gólpassz6,84értékelés
Kezdőként11 meccs
591perc1gól1gólpassz6,63értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 29.
  2. –2026. 09. 01.
  3. 6,92026. 09. 06.
  4. 7,32026. 09. 13.
  5. 6,62026. 09. 18.
  6. 6,92026. 10. 11.
  7. 6,92026. 10. 19.
  8. 6,32026. 10. 23.
  9. 5,62026. 10. 28.
  10. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
340 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
295,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.29.–
  2. K09.01.–
  3. K09.06.90′
  4. K09.13.45′
  5. K09.18.56′
  6. K10.11.70′
  7. K10.19.90′
  8. K10.23.90′
  9. K10.28.90′
  10. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
340perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,41értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
531perc1gól1gólpassz0,34G+GP / 906,64értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc340
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,41

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc58/1560,17
Gólpassz / 90 perc51/1560,17
Átlagértékelés69/1566,64

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.