Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
L. Abreu
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

L. Abreu

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc45757,1 perc/meccs
Gól + gólpassz20,39 / 90 perc
Átlagértékelés6,578 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSportivo TrinidenseDivision Profesional - Clausura · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex46,0/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,39
Gólpassz / 90
0
Lövés
12
Kaput talál
4
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
16,70 %

Passz és kreativitás

Passz
129
Passzpontosság
12,60 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
1,38
Sikeres csel
5
Cselezési siker
41,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
1,77
Megnyert párharc
24
Párharcsiker
44,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
1
Lap / 90
0,20

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
457 perc
Átlagértékelés
6,57
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,022026. 09. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Division Profesional - Clausura2026Sportivo Trinidense · Középpályás
46,0index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc457 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,39 Értékelés6,57 Passzpontosság12,60 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz21Passzpontosság16 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–4
Gól1Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz12Passzpontosság8 %Párharc / megnyert4 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,02Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz21Passzpontosság12 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz18Passzpontosság11 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,23Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz18Passzpontosság14 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,67Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 1 piros
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,41Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz19Passzpontosság14 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Gól1Gólpassz0Értékelés8,02Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz16Passzpontosság13 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres5 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Sportivo Trinidense–2 de Mayo

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Sportivo Trinidense–Nacional Asuncion

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap120 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap293 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap457 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,68
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55293100,316,501,232,46
Utolsó 108457200,396,571,381,77
Utolsó 208457200,396,571,381,77
Hazai3 meccs
121perc1gól0gólpassz6,52értékelés
Idegenbeli5 meccs
336perc1gól0gólpassz6,60értékelés
Kezdőként8 meccs
457perc2gól0gólpassz6,57értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 8,02026. 09. 02.
  2. 6,42026. 09. 12.
  3. 5,72026. 09. 18.
  4. 6,22026. 10. 10.
  5. 6,92026. 10. 19.
  6. 6,02026. 10. 24.
  7. 7,02026. 10. 30.
  8. 6,32026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 189 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
120 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
189 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
293 perc5 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
228,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,20 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. N08.15.–
  2. N08.29.–
  3. K09.02.67′
  4. K09.12.80′
  5. K09.18.17′
  6. K10.10.45′
  7. K10.19.59′
  8. K10.24.69′
  9. K10.30.45′
  10. K11.03.75′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
293perc1gól0gólpassz0,31G+GP / 906,50értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
457perc2gól0gólpassz0,39G+GP / 906,57értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc293
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,50

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc19/1050,24
Gólpassz / 90 perc87/1050,00
Átlagértékelés34/1056,48

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.