Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonZalaegerszegi TENB I · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex58,7/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
8 meccs
Csapatkapitány
2 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
2
Gólpassz
2
Gól / 90
0,24
Gólpassz / 90
0,24
Lövés
12
Kaput talál
4
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
16,70 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
426
Passzpontosság
45,50 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
0,82
Sikeres csel
6
Cselezési siker
75 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
10
Labdaszerzés
11
Védőakció / 90
2,47
Megnyert párharc
47
Párharcsiker
56 %
Kiharcolt szabálytalanság
11
Elkövetett szabálytalanság
12
!
Fegyelem
Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,24
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
765 perc
Átlagértékelés
6,94
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés8,432026. 10. 31.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés30 nap315 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés90 nap765 perc9 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 0,73
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
405
2
2
0,89
7,02
0,67
2,67
Utolsó 10
9
765
2
2
0,47
6,94
0,82
2,47
Utolsó 20
9
765
2
2
0,47
6,94
0,82
2,47
Hazai5 meccs
450perc2gól2gólpassz7,42értékelés
Idegenbeli4 meccs
315perc0gól0gólpassz6,36értékelés
Kezdőként9 meccs
765perc2gól2gólpassz6,94értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
7,02026. 08. 17.
6,92026. 08. 23.
6,32026. 08. 29.
7,22026. 09. 06.
6,32026. 09. 20.
6,82026. 10. 11.
5,92026. 10. 18.
7,72026. 10. 24.
8,42026. 10. 31.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc405Gól2Gólpassz2Átlagértékelés7,02
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc22/840,24
Gólpassz / 90 perc15/840,24
Átlagértékelés11/846,94
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.