Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Sandro Cruz
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Sandro Cruz

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc41251,5 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés5,705 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSlovan BratislavaBajnokok Ligája · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex29,5/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
146
Passzpontosság
27,60 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,66
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
9
Labdaszerzés
8
Védőakció / 90
3,71
Megnyert párharc
22
Párharcsiker
62,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,22

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
412 perc
Átlagértékelés
5,70
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,302026. 08. 26.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Bajnokok Ligája2026Slovan Bratislava · Védő
29,5index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc412 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,70 Passzpontosság27,60 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli4–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,16Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz21Passzpontosság19 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
AS Roma–Slovan Bratislava

KezdőD · 82 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,48Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz21Passzpontosság16 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés5,04Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz31Passzpontosság26 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli6–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,50Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz22Passzpontosság16 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Celje–Slovan Bratislava

KezdőD · 120 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz3Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz51Passzpontosság42 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres1 / –Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Slovan Bratislava–Celje

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap45 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap202 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap412 perc7 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,47
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55412000,005,700,663,71
Utolsó 108412000,005,700,663,71
Utolsó 208412000,005,700,663,71
Hazai3 meccs
75perc0gól0gólpassz5,04értékelés
Idegenbeli5 meccs
337perc0gól0gólpassz5,86értékelés
Kezdőként8 meccs
412perc0gól0gólpassz5,70értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 04.
  2. –2026. 08. 11.
  3. –2026. 08. 19.
  4. 6,32026. 08. 26.
  5. 5,52026. 09. 09.
  6. 5,02026. 10. 14.
  7. 5,52026. 10. 20.
  8. 6,22026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 45 perc 14 nap alatt · legutóbb 14,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között14,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
45 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
45 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
202 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,22 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.04.–
  2. K08.11.–
  3. K08.19.–
  4. K08.26.120′
  5. K09.09.90′
  6. K10.14.75′
  7. K10.20.82′
  8. K11.03.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
412perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,70értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
412perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,70értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc412
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,70

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc101/1800,00
Gólpassz / 90 perc102/1800,00
Átlagértékelés124/1805,70

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.