Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Joel Canchimbo
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Joel Canchimbo

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc24941,5 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,706 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonJuniorPrimera A · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex32,9/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
0 meccs
Csereként beállt
6 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
0 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
5
Kaput talál
2
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
64
Passzpontosság
11,50 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,72
Sikeres csel
5
Cselezési siker
55,60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,36
Megnyert párharc
12
Párharcsiker
46,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
249 perc
Átlagértékelés
6,70
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 08. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera A2026Junior · Támadó
32,9index / 100
Meccs6 Kezdő0 Perc249 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,70 Passzpontosság11,50 %
92% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

6 helyi sor
Idegenbeli3–2
Llaneros–Junior

Csereként beálltF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz6Passzpontosság3 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Chico–Junior

Csereként beálltF · 29 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz5Passzpontosság2 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Junior–Águilas Doradas

Csereként beálltF · 19 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz2Passzpontosság1 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Junior–Santa Fe

Csereként beálltF · 66 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz20Passzpontosság17 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
America de Cali–Junior

Csereként beálltF · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz11Passzpontosság8 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Junior–Once Caldas

Csereként beálltF · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz20Passzpontosság14 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap74 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap93 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap249 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott6 értékelt meccs · szórás: 0,15
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55204000,006,66–0,44
Utolsó 106249000,006,700,720,36
Utolsó 206249000,006,700,720,36
Hazai3 meccs
130perc0gól0gólpassz6,73értékelés
Idegenbeli3 meccs
119perc0gól0gólpassz6,67értékelés
Kezdőként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Csereként6 meccs
249perc0gól0gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 08. 24.
  2. 6,92026. 08. 27.
  3. 6,62026. 08. 30.
  4. 6,72026. 10. 24.
  5. 6,62026. 10. 28.
  6. 6,52026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 74 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
74 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
93 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. C08.24.45′
  2. C08.27.45′
  3. C08.30.66′
  4. C10.24.19′
  5. C10.28.29′
  6. C11.01.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
204perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,66értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
249perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,70értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc204
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,66

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc98/990,00
Gólpassz / 90 perc94/990,00
Átlagértékelés45/996,70

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.