Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Josen Escobar
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Josen Escobar

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc45450,4 perc/meccs
Gól + gólpassz10,20 / 90 perc
Átlagértékelés6,826 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAmerica de CaliPrimera A · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex44,8/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
88,90 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,20
Lövés
4
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
254
Passzpontosság
39,20 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,79
Sikeres csel
4
Cselezési siker
40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
1,78
Megnyert párharc
17
Párharcsiker
47,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,40

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
454 perc
Átlagértékelés
6,82
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,302026. 08. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera A2026America de Cali · Középpályás
44,8index / 100
Meccs9 Kezdő8 Perc454 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,20 Értékelés6,82 Passzpontosság39,20 %
98% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai2–1
America de Cali–Fortaleza FC

Csereként beálltM · 47 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz39Passzpontosság35 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Llaneros–America de Cali

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz46Passzpontosság41 %Párharc / megnyert5 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,73Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz54Passzpontosság46 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres4 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,75Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz25Passzpontosság19 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,84Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz45Passzpontosság42 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Jaguares–America de Cali

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–2
America de Cali–Junior

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés7,30Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz45Passzpontosság41 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap47 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap137 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap454 perc9 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott6 értékelt meccs · szórás: 0,27
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55227000,006,670,401,19
Utolsó 109454010,206,820,791,78
Utolsó 209454010,206,820,791,78
Hazai5 meccs
301perc0gól1gólpassz6,94értékelés
Idegenbeli4 meccs
153perc0gól0gólpassz6,56értékelés
Kezdőként8 meccs
407perc0gól1gólpassz6,80értékelés
Csereként1 meccs
47perc–gól–gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 7,32026. 08. 27.
  2. –2026. 08. 29.
  3. 6,82026. 09. 03.
  4. 6,82026. 09. 21.
  5. 6,72026. 09. 24.
  6. 6,42026. 10. 05.
  7. –2026. 10. 12.
  8. –2026. 10. 18.
  9. 6,92026. 10. 30.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 47 perc 14 nap alatt · legutóbb 11,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között11,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
47 perc0 kezdés · – gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
47 perc2 kezdés · – gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
454,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,40 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.27.90′
  2. K08.29.–
  3. K09.03.74′
  4. K09.21.63′
  5. K09.24.90′
  6. K10.05.90′
  7. K10.12.–
  8. K10.18.–
  9. C10.30.47′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
227perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,67értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
454perc0gól1gólpassz0,20G+GP / 906,82értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc227
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,67

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc170/1850,00
Gólpassz / 90 perc42/1850,20
Átlagértékelés54/1856,82

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.