Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Santos
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Santos

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés16Lefedett pályára lépés
Játékperc30919,3 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,527 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCape Verde IslandsAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex19,5/10084% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
16 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
9
Kaput talál
2
Lövés pontossága
22,20 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
103
Passzpontosság
21,80 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,58
Sikeres csel
8
Cselezési siker
57,10 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,75
Megnyert párharc
22
Párharcsiker
53,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
309 perc
Átlagértékelés
6,52
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,302026. 08. 22.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

6 játékos–csapat–szezon
Africa Cup of Nations - Qualification2027Cape Verde Islands · Középpályás
19,5index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc66 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,94 Passzpontosság15,10 %
84% adatlefedettségStabil forma
Eredivisie2026Sparta Rotterdam · Támadó
39,9index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc188 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés7,30 Passzpontosság28,50 %
84% adatlefedettségStabil forma
Eerste Divisie2026Csapat · Középpályás
20,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc29 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,47 Passzpontosság3 %
82% adatlefedettségStabil forma
Eredivisie2026PSV Eindhoven · Középpályás
35,0index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc20 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,61 Passzpontosság4,40 %
90% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026PSV Eindhoven · Középpályás
27,1index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc6 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,10 Passzpontosság4 %
88% adatlefedettségStabil forma
Eerste Divisie2026Jong PSV U21 · Támadó
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
19% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

18 helyi sor
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Jong PSV U21–NAC Breda

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Jong PSV U21–NAC Breda

KezdőM · 29 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,47Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai7–0
PSV Eindhoven–Willem II

KezdőM · 19 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,61Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság5 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
PSV Eindhoven–Feyenoord

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
FC Porto–PSV Eindhoven

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
ADO Den Haag–PSV Eindhoven

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,10Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
PSV Eindhoven–Heerenveen

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Cape Verde Islands–Rwanda

KezdőM · 62 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,13Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz19Passzpontosság18 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Mali–Cape Verde Islands

KezdőM · 4 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,75Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Twente–PSV Eindhoven

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Helmond Sport–Jong PSV U21

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Ajax–PSV Eindhoven

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Sparta Rotterdam–Utrecht

KezdőF · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz33Passzpontosság29 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Telstar–Sparta Rotterdam

KezdőM · 98 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz31Passzpontosság28 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres6 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap48 perc4 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap54 perc7 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap309 perc16 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 3,02
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5548000,003,271,880,00
Utolsó 1010120000,003,881,501,50
Utolsó 2016309000,003,510,581,75
Hazai7 meccs
172perc0gól0gólpassz3,34értékelés
Idegenbeli9 meccs
137perc0gól0gólpassz3,66értékelés
Kezdőként16 meccs
309perc0gól0gólpassz3,51értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 20.
  2. 5,82026. 09. 25.
  3. 6,12026. 09. 29.
  4. 6,12026. 10. 13.
  5. –2026. 10. 17.
  6. 0,02026. 10. 20.
  7. 6,62026. 10. 31.
  8. 6,52026. 11. 02.
  9. –2026. 11. 02.
  10. 0,02026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 48 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap4 meccs
48 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
48 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
54 perc7 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
4 folyamatos pályára lépés
  1. K09.29.62′
  2. N10.09.–
  3. K10.13.6′
  4. K10.17.–
  5. K10.20.0′
  6. N10.25.–
  7. K10.31.19′
  8. K11.02.29′
  9. K11.02.–
  10. K11.04.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
48perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,27értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
120perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,88értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc48
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,36

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.