Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
K. Antonio
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

K. Antonio

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc69557,9 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,6410 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLensLigue 1 · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex46,0/10094% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
416
Passzpontosság
44,90 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,13
Sikeres csel
4
Cselezési siker
57,10 %

Védekezés és párharc

Szerelés
17
Labdaszerzés
12
Védőakció / 90
3,76
Megnyert párharc
39
Párharcsiker
61,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
14
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
695 perc
Átlagértékelés
6,64
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,102026. 10. 17.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Ligue 12026Lens · Védő
46,0index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc507 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,77 Passzpontosság45,90 %
94% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Lens · Védő
39,7index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc188 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,33 Passzpontosság42,20 %
88% adatlefedettségStabil forma
Trophée des Champions2026Lens · Védő
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Hazai1–9
Lens–Como

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Lille–Lens

KezdőD · 28 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,36Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz17Passzpontosság11 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Lens–Paris FC

KezdőD · 29 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,09Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz25Passzpontosság20 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Club Brugge KV–Lens

KezdőD · 8 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,88Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz9Passzpontosság8 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Estac Troyes–Lens

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,10Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz34Passzpontosság32 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Lens–Sporting CP

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz56Passzpontosság51 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Lens–Lyon

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz54Passzpontosság50 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Monaco–Lens

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,85Kulcspassz0Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz66Passzpontosság61 %Párharc / megnyert10 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Le Mans–Lens

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz43Passzpontosság40 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Slavia Praha–Lens

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,80Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz45Passzpontosság38 %Párharc / megnyert12 / 10Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Lens–Lorient

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,08Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz67Passzpontosság57 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Lens–Paris Saint Germain

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap28 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap335 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap695 perc12 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,41
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55155000,006,360,003,48
Utolsó 1010605000,006,590,003,87
Utolsó 2012695000,006,640,133,76
Hazai6 meccs
299perc0gól0gólpassz6,62értékelés
Idegenbeli6 meccs
396perc0gól0gólpassz6,65értékelés
Kezdőként12 meccs
695perc0gól0gólpassz6,64értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,82026. 09. 10.
  2. 6,92026. 09. 13.
  3. 6,92026. 09. 18.
  4. 7,02026. 10. 09.
  5. 6,32026. 10. 13.
  6. 7,12026. 10. 17.
  7. 5,92026. 10. 21.
  8. 6,12026. 10. 24.
  9. 6,42026. 10. 30.
  10. –2026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 57 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
28 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
57 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
335 perc7 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.10.90′
  2. K09.13.90′
  3. K09.18.90′
  4. K10.09.90′
  5. K10.13.90′
  6. K10.17.90′
  7. K10.21.8′
  8. K10.24.29′
  9. K10.30.28′
  10. K11.04.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
155perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,36értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
605perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,59értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc155
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,36

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc171/1740,00
Gólpassz / 90 perc171/1740,00
Átlagértékelés99/1746,33

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.