Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Artem Stepanov
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Artem Stepanov

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc36351,9 perc/meccs
Gól + gólpassz30,74 / 90 perc
Átlagértékelés6,827 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonUtrechtEredivisie · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex58,0/10092% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
85,70 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
0
Gól / 90
0,74
Gólpassz / 90
0
Lövés
8
Kaput talál
4
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
37,50 %

Passz és kreativitás

Passz
73
Passzpontosság
10,60 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,50
Sikeres csel
3
Cselezési siker
27,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,99
Megnyert párharc
11
Párharcsiker
29,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,50

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
363 perc
Átlagértékelés
6,82
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,882026. 09. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat3egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat3egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Eredivisie2026Utrecht · Támadó
58,0index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc334 Gól3 Gólpassz0 G+GP / 900,81 Értékelés6,92 Passzpontosság11,20 %
92% adatlefedettségStabil forma
KNVB Beker2026Utrecht · Támadó
16,0index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc29 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,20 Passzpontosság4 %
72% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Idegenbeli4–2
Telstar–Utrecht

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,47Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Kozakken Boys–Utrecht

Csereként beálltF · 29 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz6Passzpontosság4 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Utrecht–PEC Zwolle

KezdőF · 16 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–0
Feyenoord–Utrecht

KezdőF · 31 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság6 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Excelsior–Utrecht

KezdőF · 62 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,88Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz15Passzpontosság11 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres5 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Utrecht–GO Ahead Eagles

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,11Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz18Passzpontosság16 %Párharc / megnyert13 / 4Csel / sikeres5 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Utrecht–AZ Alkmaar

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz16Passzpontosság13 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap74 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap90 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap363 perc7 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,58
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55183100,496,660,000,49
Utolsó 107363300,746,820,500,99
Utolsó 207363300,746,820,500,99
Hazai3 meccs
196perc2gól0gólpassz6,97értékelés
Idegenbeli4 meccs
167perc1gól0gólpassz6,70értékelés
Kezdőként6 meccs
334perc3gól0gólpassz6,92értékelés
Csereként1 meccs
29perc0gól0gólpassz6,20értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 7,32026. 08. 15.
  2. 7,12026. 09. 08.
  3. 7,92026. 09. 13.
  4. 6,32026. 09. 20.
  5. 6,52026. 10. 24.
  6. 6,22026. 10. 29.
  7. 6,52026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
45 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
121,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,50 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K08.15.90′
  2. K09.08.90′
  3. K09.13.62′
  4. K09.20.31′
  5. K10.24.16′
  6. C10.29.29′
  7. K11.01.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
183perc1gól0gólpassz0,49G+GP / 906,66értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
363perc3gól0gólpassz0,74G+GP / 906,82értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc183
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,66

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc15/760,81
Gólpassz / 90 perc72/760,00
Átlagértékelés24/766,92

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.