Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCsapatEerste Divisie · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex39,9/10088% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
92,90 %
Nem lépett pályára
0 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,21
Lövés
8
Kaput talál
2
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
0 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
109
Passzpontosság
19,40 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
1,65
Sikeres csel
3
Cselezési siker
25 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
3
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,83
Megnyert párharc
9
Párharcsiker
22 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
4
!
Fegyelem
Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
436 perc
Átlagértékelés
6,51
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés7,492026. 09. 07.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés30 nap153 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés90 nap436 perc14 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásVáltozó4 értékelt meccs · szórás: 0,62
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
153
0
0
0,00
6,01
0,00
0,59
Utolsó 10
10
322
0
1
0,28
6,44
1,40
0,84
Utolsó 20
14
436
0
1
0,21
6,51
1,65
0,83
Hazai5 meccs
114perc–gól0gólpassz6,65értékelés
Idegenbeli9 meccs
322perc0gól1gólpassz6,44értékelés
Kezdőként13 meccs
412perc0gól1gólpassz6,47értékelés
Csereként1 meccs
24perc–gól–gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
7,52026. 09. 07.
–2026. 09. 07.
–2026. 09. 11.
6,22026. 09. 19.
–2026. 09. 19.
5,92026. 10. 19.
–2026. 10. 19.
–2026. 10. 23.
6,12026. 11. 02.
–2026. 11. 02.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 0,0 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között0,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc153Gól0Gólpassz0Átlagértékelés6,01
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc80/1030,00
Gólpassz / 90 perc33/1030,22
Átlagértékelés56/1036,47
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.