Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Mathijs Menu
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Mathijs Menu

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc22036,7 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,173 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonJong AZEerste Divisie · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex21,0/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
1
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
127
Passzpontosság
42,40 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,41
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
1,23
Megnyert párharc
3
Párharcsiker
27,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
1
Lap / 90
0,82

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
220 perc
Átlagértékelés
6,17
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés72026. 08. 31.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Eerste Divisie2026Jong AZ · Védő
21,0index / 100
Meccs6 Kezdő5 Perc220 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,17 Passzpontosság42,40 %
92% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli2–1
Roda–Jong AZ

KezdőD · 85 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,44Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz56Passzpontosság50 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 1 piros
Hazai5–4
Jong AZ–Helmond Sport

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–4
VVV Venlo–Jong AZ

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Jong AZ–Den Bosch

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–1
Jong AZ–FC Volendam

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Heracles–Jong AZ

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–6
Dordrecht–Jong AZ

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,07Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz45Passzpontosság43 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Jong AZ–Jong Utrecht

Csereként beálltD · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz26Passzpontosság25 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Jong AZ–MVV

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–5
De Graafschap–Jong AZ

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap85 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap85 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap220 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó3 értékelt meccs · szórás: 0,64
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55220000,006,170,411,23
Utolsó 106220000,006,170,411,23
Utolsó 206220000,006,170,411,23
Hazai3 meccs
45perc–gól0gólpassz7,00értékelés
Idegenbeli3 meccs
175perc0gól0gólpassz5,76értékelés
Kezdőként5 meccs
175perc0gól0gólpassz5,76értékelés
Csereként1 meccs
45perc–gól0gólpassz7,00értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 28.
  2. 7,02026. 08. 31.
  3. 6,12026. 09. 05.
  4. –2026. 09. 11.
  5. –2026. 10. 23.
  6. 5,42026. 10. 30.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 85 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
85 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
85 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,82 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. N08.17.–
  2. K08.28.–
  3. C08.31.45′
  4. K09.05.90′
  5. K09.11.–
  6. N09.18.–
  7. N10.09.–
  8. N10.16.–
  9. K10.23.–
  10. K10.30.85′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
220perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,17értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
220perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,17értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc85
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,44

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc80/1060,00
Gólpassz / 90 perc83/1060,00
Átlagértékelés71/1066,17

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.