Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Alejandro Monserrate
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Alejandro Monserrate

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc19919,9 perc/meccs
Gól + gólpassz10,45 / 90 perc
Átlagértékelés7,103 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonJong AjaxEerste Divisie · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex49,2/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,45
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
1
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
33,30 %

Passz és kreativitás

Passz
90
Passzpontosság
33,70 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,90
Sikeres csel
4
Cselezési siker
80 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,36
Megnyert párharc
6
Párharcsiker
33,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
199 perc
Átlagértékelés
7,10
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés82026. 10. 19.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Eerste Divisie2026Jong Ajax · Középpályás
49,2index / 100
Meccs10 Kezdő9 Perc199 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,45 Értékelés7,10 Passzpontosság33,70 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai1–1
Jong Ajax–Vitesse

KezdőM · 76 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,69Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz47Passzpontosság45 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
FC OSS–Jong Ajax

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Jong Ajax–De Graafschap

KezdőM · 85 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz31Passzpontosság26 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Jong Ajax–VVV Venlo

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Jong Ajax–Roda

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
Jong Ajax–Waalwijk

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Almere City FC–Jong Ajax

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Jong PSV U21–Jong Ajax

Csereként beálltM · 38 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz12Passzpontosság9 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Jong Ajax–Helmond Sport

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–6
Jong Ajax–Emmen

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap76 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap161 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap199 perc10 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó3 értékelt meccs · szórás: 0,64
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55161100,567,350,561,12
Utolsó 1010199100,457,100,901,36
Utolsó 2010199100,457,100,901,36
Hazai7 meccs
161perc1gól0gólpassz7,35értékelés
Idegenbeli3 meccs
38perc–gól–gólpassz6,60értékelés
Kezdőként9 meccs
161perc1gól0gólpassz7,35értékelés
Csereként1 meccs
38perc–gól–gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 17.
  2. –2026. 08. 28.
  3. 6,62026. 08. 31.
  4. –2026. 09. 04.
  5. –2026. 09. 11.
  6. –2026. 09. 18.
  7. –2026. 10. 09.
  8. 8,02026. 10. 19.
  9. –2026. 10. 23.
  10. 6,72026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 76 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
76 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
76 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
161 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
199,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.17.–
  2. K08.28.–
  3. C08.31.38′
  4. K09.04.–
  5. K09.11.–
  6. K09.18.–
  7. K10.09.–
  8. K10.19.85′
  9. K10.23.–
  10. K11.02.76′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
161perc1gól0gólpassz0,56G+GP / 907,35értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
199perc1gól0gólpassz0,45G+GP / 907,10értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc161
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés7,35

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc14/1030,45
Gólpassz / 90 perc81/1030,00
Átlagértékelés16/1037,10

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.