Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
B. Vraštanović
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

B. Vraštanović

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc52665,8 perc/meccs
Gól + gólpassz10,17 / 90 perc
Átlagértékelés6,567 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonMacvaSuper Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex41,5/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,17
Lövés
5
Kaput talál
1
Lövés pontossága
20 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
226
Passzpontosság
31,80 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,51
Sikeres csel
2
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
11
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
2,40
Megnyert párharc
24
Párharcsiker
46,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,34

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
526 perc
Átlagértékelés
6,56
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,482026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Super Liga2026Macva · Középpályás
41,5index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc526 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,17 Értékelés6,56 Passzpontosság31,80 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai2–4
Macva–FK Crvena Zvezda

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz33Passzpontosság29 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Zemun–Macva

KezdőM · 58 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,83Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz45Passzpontosság38 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Macva–OFK Beograd

KezdőM · 81 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,41Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz46Passzpontosság36 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Cukaricki–Macva

KezdőM · 76 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,48Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz44Passzpontosság38 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Macva–Mladost Lucani

KezdőM · 86 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz27Passzpontosság24 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,01Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz25Passzpontosság21 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Macva–Radnicki 1923

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Novi Pazar–Macva

KezdőM · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz6Passzpontosság4 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Radnik Surdulica–Macva

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap305 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap526 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,44
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55391010,236,680,692,99
Utolsó 108526010,176,560,512,40
Utolsó 208526010,176,560,512,40
Hazai4 meccs
257perc0gól0gólpassz6,36értékelés
Idegenbeli4 meccs
269perc0gól1gólpassz6,71értékelés
Kezdőként8 meccs
526perc0gól1gólpassz6,56értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 08. 29.
  2. –2026. 09. 05.
  3. 6,02026. 09. 11.
  4. 6,42026. 09. 20.
  5. 7,52026. 10. 10.
  6. 6,42026. 10. 17.
  7. 6,82026. 10. 23.
  8. 6,22026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
305 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
526,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,34 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. N08.15.–
  2. K08.29.45′
  3. K09.05.–
  4. K09.11.90′
  5. K09.20.86′
  6. K10.10.76′
  7. K10.17.81′
  8. K10.23.58′
  9. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
391perc0gól1gólpassz0,23G+GP / 906,68értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
526perc0gól1gólpassz0,17G+GP / 906,56értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc391
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,68

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc52/1120,00
Gólpassz / 90 perc36/1120,17
Átlagértékelés44/1126,56

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.