Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAngersLigue 1 · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex49,0/10098% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
3 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
66,70 %
Nem lépett pályára
0 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,44
Gólpassz / 90
0
Lövés
13
Kaput talál
6
Lövés pontossága
46,20 %
Gólkonverzió
15,40 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
53
Passzpontosság
5,80 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,67
Sikeres csel
1
Cselezési siker
16,70 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
3
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,89
Megnyert párharc
26
Párharcsiker
53,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
13
Elkövetett szabálytalanság
5
!
Fegyelem
Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,22
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
405 perc
Átlagértékelés
6,70
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés7,782026. 09. 19.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap152 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés30 nap247 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés90 nap405 perc9 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,57
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
316
2
0
0,57
6,94
0,57
1,14
Utolsó 10
9
405
2
0
0,44
6,70
0,67
0,89
Utolsó 20
9
405
2
0
0,44
6,70
0,67
0,89
Hazai5 meccs
232perc1gól0gólpassz6,62értékelés
Idegenbeli4 meccs
173perc1gól0gólpassz6,81értékelés
Kezdőként6 meccs
316perc2gól0gólpassz6,81értékelés
Csereként3 meccs
89perc–gól0gólpassz6,50értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
6,22026. 08. 23.
6,62026. 08. 29.
6,32026. 09. 06.
6,62026. 09. 12.
7,82026. 09. 19.
7,72026. 10. 10.
6,72026. 10. 18.
6,22026. 10. 25.
6,42026. 11. 01.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot9 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 152 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc316Gól2Gólpassz0Átlagértékelés6,94
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc28/700,44
Gólpassz / 90 perc66/700,00
Átlagértékelés34/706,70
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.