Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Jevremović
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Jevremović

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc63063,0 perc/meccs
Gól + gólpassz20,29 / 90 perc
Átlagértékelés7,257 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonForgeCanadian Premier League · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex55,5/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,29
Gólpassz / 90
0
Lövés
10
Kaput talál
3
Lövés pontossága
30 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
258
Passzpontosság
32,50 %
Kulcspassz
12
Kulcspassz / 90
1,71
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
10
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
2,29
Megnyert párharc
19
Párharcsiker
70,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
630 perc
Átlagértékelés
7,25
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés82026. 10. 08.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Canadian Premier League2026Forge · Védő
55,5index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc630 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,29 Értékelés7,25 Passzpontosság32,50 %
100% adatlefedettségJavuló forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli2–2
Atlético Ottawa–Forge

KezdőD · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,95Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz32Passzpontosság28 %Párharc / megnyert8 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Pacific FC–Forge

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,29Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz43Passzpontosság33 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Atlético Ottawa–Forge

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Forge–York United

KezdőD · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,91Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz29Passzpontosság25 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Forge–Pacific FC

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés8Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz45Passzpontosság40 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Forge–HFX Wanderers FC

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Cavalry FC–Forge

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,08Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz22Passzpontosság13 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Forge–Atlético Ottawa

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,56Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz52Passzpontosság41 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Forge–York United

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,96Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz35Passzpontosság32 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Cavalry FC–Forge

Kezdő– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap360 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap630 perc10 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 3,08
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55360200,506,232,252,75
Utolsó 1010630200,295,641,712,29
Utolsó 2010630200,295,641,712,29
Hazai5 meccs
360perc1gól0gólpassz5,89értékelés
Idegenbeli5 meccs
270perc1gól0gólpassz5,33értékelés
Kezdőként10 meccs
630perc2gól0gólpassz5,64értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 15.
  2. 7,02026. 09. 06.
  3. 6,62026. 09. 13.
  4. 6,12026. 09. 19.
  5. 0,02026. 10. 03.
  6. 8,02026. 10. 08.
  7. 7,92026. 10. 12.
  8. 0,02026. 10. 17.
  9. 7,32026. 10. 25.
  10. 8,02026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
270 perc4 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
315,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.15.–
  2. K09.06.90′
  3. K09.13.90′
  4. K09.19.90′
  5. K10.03.0′
  6. K10.08.90′
  7. K10.12.90′
  8. K10.17.0′
  9. K10.25.90′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
360perc2gól0gólpassz0,50G+GP / 906,23értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
630perc2gól0gólpassz0,29G+GP / 905,64értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc360
Gól2
Gólpassz0
Átlagértékelés6,23

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc3/450,29
Gólpassz / 90 perc19/450,00
Átlagértékelés32/455,64

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.