Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Pejović
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Pejović

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc29733,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,705 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonRadnik SurdulicaSuper Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex48,6/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
88,90 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
233
Passzpontosság
42,20 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
1,82
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
3,94
Megnyert párharc
9
Párharcsiker
69,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,30

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
297 perc
Átlagértékelés
6,70
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,102026. 09. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Super Liga2026Radnik Surdulica · Középpályás
48,6index / 100
Meccs9 Kezdő8 Perc297 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,70 Passzpontosság42,20 %
98% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,82Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 0Passz74Passzpontosság57 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Radnicki 1923–Radnik Surdulica

Csereként beálltM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,93Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz31Passzpontosság25 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–4
Gól0Gólpassz0Értékelés6,64Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz56Passzpontosság45 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,10Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz19Passzpontosság16 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,02Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz53Passzpontosság38 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Radnik Surdulica–Macva

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap62 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap107 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap297 perc9 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,37
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55174000,006,801,552,59
Utolsó 109297000,006,701,823,94
Utolsó 209297000,006,701,823,94
Hazai6 meccs
190perc0gól0gólpassz6,59értékelés
Idegenbeli3 meccs
107perc0gól0gólpassz6,88értékelés
Kezdőként8 meccs
252perc0gól0gólpassz6,65értékelés
Csereként1 meccs
45perc0gól0gólpassz6,93értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 15.
  2. –2026. 08. 23.
  3. 6,02026. 09. 05.
  4. 7,12026. 09. 10.
  5. 6,62026. 09. 19.
  6. –2026. 10. 10.
  7. –2026. 10. 16.
  8. 6,92026. 10. 23.
  9. 6,82026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 107 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
62 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
107 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
107 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,30 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.15.–
  2. K08.23.–
  3. K09.05.63′
  4. K09.10.60′
  5. K09.19.67′
  6. K10.10.–
  7. K10.16.–
  8. C10.23.45′
  9. K11.02.62′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
174perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,80értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
297perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,70értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc174
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,80

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc57/1120,00
Gólpassz / 90 perc57/1120,00
Átlagértékelés33/1126,70

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.