Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Miguel Palacios
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Miguel Palacios

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc39539,5 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,347 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDeportivo PereiraPrimera A · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex32,1/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
1
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
91
Passzpontosság
15,30 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,46
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
2,05
Megnyert párharc
9
Párharcsiker
25,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
395 perc
Átlagértékelés
6,34
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,602026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera A2026Deportivo Pereira · Középpályás
32,1index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc395 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,34 Passzpontosság15,30 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz4Passzpontosság2 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz22Passzpontosság17 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz24Passzpontosság20 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Deportivo Pereira–Chico

KezdőM · 79 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz17Passzpontosság16 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Junior–Deportivo Pereira

KezdőM · 89 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz14Passzpontosság11 %Párharc / megnyert11 / 3Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság10 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Gól0Gólpassz0Értékelés5,80Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap109 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap395 perc7 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap395 perc10 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,91
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55367000,006,420,491,96
Utolsó 1010395000,004,440,462,05
Utolsó 2010395000,004,440,462,05
Hazai6 meccs
214perc0gól0gólpassz4,28értékelés
Idegenbeli4 meccs
181perc0gól0gólpassz4,67értékelés
Kezdőként10 meccs
395perc0gól0gólpassz4,44értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 18.
  2. 0,02026. 09. 26.
  3. 0,02026. 09. 29.
  4. 5,82026. 10. 04.
  5. 6,52026. 10. 10.
  6. 6,32026. 10. 14.
  7. 6,62026. 10. 20.
  8. 6,62026. 10. 25.
  9. 6,32026. 10. 30.
  10. 6,32026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 199 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
109 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
199 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
393 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.18.0′
  2. K09.26.0′
  3. K09.29.0′
  4. K10.04.2′
  5. K10.10.26′
  6. K10.14.89′
  7. K10.20.79′
  8. K10.25.90′
  9. K10.30.85′
  10. K11.03.24′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
367perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,42értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
395perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,44értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc367
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,42

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc171/1840,00
Gólpassz / 90 perc166/1840,00
Átlagértékelés178/1844,44

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.