Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
ethan brien o
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

ethan brien o

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc46858,5 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,167 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDrogheda UnitedPremier Division · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex33,7/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
87,50 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
5
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
159
Passzpontosság
19,20 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,19
Sikeres csel
2
Cselezési siker
40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
9
Labdaszerzés
12
Védőakció / 90
4,04
Megnyert párharc
24
Párharcsiker
45,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,19

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
468 perc
Átlagértékelés
6,16
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,982026. 10. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Premier Division2026Drogheda United · Középpályás
33,7index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc468 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,16 Passzpontosság19,20 %
94% adatlefedettségStabil forma
Premier Division2026UCD · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai1–2
UCD–Drogheda United

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,98Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz37Passzpontosság32 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Waterford–Drogheda United

KezdőM · 71 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,34Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz21Passzpontosság12 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság12 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,68Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz25Passzpontosság20 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Bohemians–Drogheda United

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz15Passzpontosság14 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,12Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz33Passzpontosság19 %Párharc / megnyert19 / 8Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Drogheda United–Dundalk

Csereként beálltM · 20 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz10Passzpontosság6 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap268 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap468 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,49
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55268000,006,120,004,37
Utolsó 108468000,006,160,194,04
Utolsó 208468000,006,160,194,04
Hazai5 meccs
245perc0gól0gólpassz6,45értékelés
Idegenbeli3 meccs
223perc0gól0gólpassz5,77értékelés
Kezdőként7 meccs
448perc0gól0gólpassz6,15értékelés
Csereként1 meccs
20perc–gól0gólpassz6,20értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 6,22026. 08. 28.
  2. 6,12026. 09. 11.
  3. 6,32026. 09. 18.
  4. 5,72026. 10. 08.
  5. 6,52026. 10. 16.
  6. 5,32026. 10. 23.
  7. 7,02026. 10. 30.
  8. –2026. 11. 07.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 45 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
45 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
206 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,19 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. C08.28.20′
  2. K09.11.90′
  3. K09.18.90′
  4. K10.08.62′
  5. K10.16.90′
  6. K10.23.71′
  7. K10.30.45′
  8. K11.07.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
268perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,12értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
468perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,16értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc268
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,12

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc73/740,00
Gólpassz / 90 perc71/740,00
Átlagértékelés53/746,16

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.