Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Peybernes
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Peybernes

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc18022,5 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,732 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSochauxLigue 2 · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex32,5/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
123
Passzpontosság
54,70 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,50
Megnyert párharc
12
Párharcsiker
60 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
180 perc
Átlagértékelés
6,73
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,742026. 10. 09.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Ligue 22026Sochaux · Védő
32,5index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc180 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,73 Passzpontosság54,70 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli2–0
Reims–Sochaux

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,72Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz64Passzpontosság60 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Sochaux–Annecy

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Metz–Sochaux

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Sochaux–Boulogne

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,74Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz59Passzpontosság49 %Párharc / megnyert14 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Laval–Sochaux

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Sochaux–Nantes

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
PAU–Sochaux

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Clermont Foot–Sochaux

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
RED Star FC 93–Sochaux

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap180 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap180 perc8 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott2 értékelt meccs · szórás: 0,01
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55180000,006,730,001,50
Utolsó 108180000,006,730,001,50
Utolsó 208180000,006,730,001,50
Hazai3 meccs
90perc0gól0gólpassz6,74értékelés
Idegenbeli5 meccs
90perc0gól0gólpassz6,72értékelés
Kezdőként8 meccs
180perc0gól0gólpassz6,73értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 28.
  2. –2026. 09. 04.
  3. –2026. 09. 12.
  4. –2026. 09. 18.
  5. 6,72026. 10. 09.
  6. –2026. 10. 17.
  7. –2026. 10. 23.
  8. 6,72026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
180 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. N08.14.–
  2. K08.28.–
  3. K09.04.–
  4. K09.12.–
  5. K09.18.–
  6. K10.09.90′
  7. K10.17.–
  8. K10.23.–
  9. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
180perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,73értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
180perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,73értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc180
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,73

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc24/820,00
Gólpassz / 90 perc26/820,00
Átlagértékelés31/826,73

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.