Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Franz Tangala
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Franz Tangala

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc27145,2 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,465 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonZulte WaregemJupiler Pro League · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex43,6/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
80
Passzpontosság
17,30 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,33
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
10
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
5,65
Megnyert párharc
16
Párharcsiker
50 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,66

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
271 perc
Átlagértékelés
6,46
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 09. 06.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Jupiler Pro League2026Zulte Waregem · Védő
43,6index / 100
Meccs6 Kezdő5 Perc271 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,46 Passzpontosság17,30 %
92% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Hazai2–4
Gól0Gólpassz0Értékelés5,60Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz18Passzpontosság16 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
RAAL La Louvière–Zulte Waregem

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Anderlecht–Zulte Waregem

KezdőM · 22 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,90Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság9 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Zulte Waregem–Charleroi

KezdőD · 74 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz30Passzpontosság24 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Kortrijk–Zulte Waregem

KezdőD · 66 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz20Passzpontosság14 %Párharc / megnyert14 / 9Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
KVC Westerlo–Zulte Waregem

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Union St. Gilloise–Zulte Waregem

Csereként beálltM · 19 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap271 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,62
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55252000,006,430,365,36
Utolsó 106271000,006,460,335,65
Utolsó 206271000,006,460,335,65
Hazai2 meccs
164perc0gól0gólpassz6,30értékelés
Idegenbeli4 meccs
107perc0gól0gólpassz6,57értékelés
Kezdőként5 meccs
252perc0gól0gólpassz6,43értékelés
Csereként1 meccs
19perc–gól0gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 08. 15.
  2. –2026. 08. 30.
  3. 7,22026. 09. 06.
  4. 7,02026. 09. 13.
  5. 5,92026. 09. 19.
  6. 5,62026. 10. 30.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-30.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 41,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között41,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,66 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. C08.15.19′
  2. K08.30.–
  3. K09.06.66′
  4. K09.13.74′
  5. K09.19.22′
  6. N10.24.–
  7. K10.30.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
252perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,43értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
271perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,46értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc252
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,43

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc98/1020,00
Gólpassz / 90 perc99/1020,00
Átlagértékelés54/1026,60

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.