Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
B. Vécsei
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

B. Vécsei

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc36060,0 perc/meccs
Gól + gólpassz10,25 / 90 perc
Átlagértékelés6,764 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonPaksNB I · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex45,7/10092% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,25
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
1
Lövés pontossága
16,70 %
Gólkonverzió
16,70 %

Passz és kreativitás

Passz
175
Passzpontosság
31,30 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,75
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
2,75
Megnyert párharc
19
Párharcsiker
51,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
360 perc
Átlagértékelés
6,76
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,332026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
NB I2026Paks · Középpályás
45,7index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc360 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,25 Értékelés6,76 Passzpontosság31,30 %
92% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli2–0
Ferencvárosi TC–Paks

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz36Passzpontosság31 %Párharc / megnyert6 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Vasas–Paks

KezdőD · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,33Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz54Passzpontosság34 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Paks–Győri ETO FC

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Paks–MTK Budapest

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Kisvárda FC–Paks

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,16Kulcspassz3Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz54Passzpontosság38 %Párharc / megnyert11 / 9Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–4
Paks–Debreceni VSC

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Nyíregyháza–Paks

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,11Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz31Passzpontosság15 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Paks–Újpest

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Puskás Akadémia–Paks

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap180 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap360 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 3,21
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55270100,334,181,002,67
Utolsó 106360100,254,510,752,75
Utolsó 206360100,254,510,752,75
Hazai2 meccs
0perc0gól0gólpassz0,00értékelés
Idegenbeli4 meccs
360perc1gól0gólpassz6,76értékelés
Kezdőként6 meccs
360perc1gól0gólpassz4,51értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,12026. 08. 29.
  2. 0,02026. 09. 05.
  3. 7,22026. 09. 19.
  4. 0,02026. 10. 10.
  5. 7,32026. 10. 25.
  6. 6,42026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
180 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
360,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. N08.16.–
  2. N08.21.–
  3. K08.29.90′
  4. K09.05.0′
  5. K09.19.90′
  6. K10.10.0′
  7. N10.17.–
  8. K10.25.90′
  9. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
270perc1gól0gólpassz0,33G+GP / 904,18értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
360perc1gól0gólpassz0,25G+GP / 904,51értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc270
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés5,23

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.