Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
R. Uldriķis
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

R. Uldriķis

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc30430,4 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,379 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLatviaNemzetek Ligája · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex19,8/10088% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
80 %
Nem lépett pályára
5 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
9
Kaput talál
1
Lövés pontossága
11,10 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
73
Passzpontosság
6,20 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,89
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
0,59
Megnyert párharc
25
Párharcsiker
44,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
304 perc
Átlagértékelés
6,37
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 09. 06.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

5 játékos–csapat–szezon
Nemzetek Ligája2026Latvia · Támadó
19,8index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc207 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,26 Passzpontosság7,80 %
88% adatlefedettségStabil forma
Eredivisie2026Heerenveen · Támadó
30,1index / 100
Meccs5 Kezdő4 Perc78 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,50 Passzpontosság4,30 %
90% adatlefedettségStabil forma
2. Bundesliga2026Arminia Bielefeld · Támadó
20,3index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc19 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,30 Passzpontosság3 %
52% adatlefedettségStabil forma
KNVB Beker2026Heerenveen · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa2026Arminia Bielefeld · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Hazai1–0
Heerenveen–NEC Nijmegen

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Excelsior Maassluis–Heerenveen

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
ADO Den Haag–Heerenveen

KezdőF · 17 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,12Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz8Passzpontosság3 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
Heerenveen–Excelsior

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
PSV Eindhoven–Heerenveen

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Cyprus–Latvia

KezdőF · 30 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz9Passzpontosság6 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Latvia–Montenegro

KezdőF · 65 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,19Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz13Passzpontosság9 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Latvia–Cyprus

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz14Passzpontosság9 %Párharc / megnyert19 / 8Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Armenia–Latvia

KezdőF · 22 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság5 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz2Passzpontosság1 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Heerenveen–Telstar

KezdőF · 29 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,58Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság2 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Heerenveen–AZ Alkmaar

Csereként beálltF · 22 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz11Passzpontosság7 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
1. FC Nürnberg–Arminia Bielefeld

Csereként beálltF · 19 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
SG Sonnenhof Grossaspach–Arminia Bielefeld

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Arminia Bielefeld–Energie Cottbus

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap17 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap112 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap304 perc10 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 1,92
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55202000,004,970,000,00
Utolsó 1010304000,005,730,890,59
Utolsó 2010304000,005,730,890,59
Hazai5 meccs
206perc0gól0gólpassz5,20értékelés
Idegenbeli5 meccs
98perc0gól0gólpassz6,27értékelés
Kezdőként8 meccs
263perc0gól0gólpassz5,52értékelés
Csereként2 meccs
41perc–gól0gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 29.
  2. 6,92026. 09. 06.
  3. 6,62026. 09. 13.
  4. 6,42026. 09. 19.
  5. 6,32026. 09. 25.
  6. 6,32026. 09. 28.
  7. 6,22026. 10. 02.
  8. 6,22026. 10. 05.
  9. 6,12026. 10. 24.
  10. 0,02026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-31.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 17 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
0 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
17 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
17 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K09.19.10′
  2. K09.25.22′
  3. K09.28.90′
  4. K10.02.65′
  5. K10.05.30′
  6. N10.09.–
  7. N10.16.–
  8. K10.24.17′
  9. N10.28.–
  10. K10.31.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
202perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,97értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
304perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,73értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc17
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés3,06

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.