Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
K. Al Hammadi
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

K. Al Hammadi

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc27045,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,663 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAl-JaziraAFC Champions League Two · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex40,3/10084% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
172
Passzpontosság
55,50 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
3,33
Megnyert párharc
8
Párharcsiker
66,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
270 perc
Átlagértékelés
6,66
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,802026. 10. 14.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
AFC Champions League Two2026Al-Jazira · Védő
40,3index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc180 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,72 Passzpontosság60,30 %
84% adatlefedettségStabil forma
Pro League2026Al-Jazira · Védő
34,0index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,53 Passzpontosság43 %
88% adatlefedettségStabil forma
Gulf Cup of Nations2026United Arab Emirates · Játékos
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai4–2
Al-Jazira–Muharraq

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,64Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz53Passzpontosság50 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,53Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz48Passzpontosság43 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Al-Jazira–Arkadag

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,80Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz71Passzpontosság68 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Saudi Arabia–United Arab Emirates

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Al-Jazira–Al Nasr

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Al-Jazira–Ajman

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Sharjah FC–Al-Jazira

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap270 perc3 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap270 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 3,33
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55270000,003,990,003,33
Utolsó 106270000,003,330,003,33
Utolsó 206270000,003,330,003,33
Hazai4 meccs
180perc0gól0gólpassz3,36értékelés
Idegenbeli2 meccs
90perc0gól0gólpassz3,27értékelés
Kezdőként6 meccs
270perc0gól0gólpassz3,33értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 08. 29.
  2. 0,02026. 09. 05.
  3. 0,02026. 09. 10.
  4. 6,82026. 10. 14.
  5. 6,52026. 10. 18.
  6. 6,62026. 10. 28.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. N08.23.–
  2. K08.29.0′
  3. K09.05.0′
  4. K09.10.0′
  5. N10.06.–
  6. K10.14.90′
  7. K10.18.90′
  8. K10.28.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
270perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,99értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
270perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,33értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc270
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,99

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.