Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Senne Vugts
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Senne Vugts

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc37641,8 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,176 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDordrechtEerste Divisie · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex33,7/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
88,90 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
5
Kaput talál
1
Lövés pontossága
20 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
140
Passzpontosság
24,20 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,72
Sikeres csel
1
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
10
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
3,83
Megnyert párharc
17
Párharcsiker
50 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,24

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
376 perc
Átlagértékelés
6,17
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,502026. 10. 28.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Eerste Divisie2026Dordrecht · Középpályás
33,7index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc359 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,10 Passzpontosság25 %
96% adatlefedettségStabil forma
KNVB Beker2026Dordrecht · Középpályás
30,3index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc17 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,50 Passzpontosság3 %
72% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli3–2
Jong Utrecht–Dordrecht

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,78Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság16 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
SC Genemuiden–Dordrecht

Csereként beálltM · 17 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz5Passzpontosság3 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–4
Dordrecht–VVV Venlo

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,95Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz17Passzpontosság12 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Jong PSV U21–Dordrecht

KezdőM · 89 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,47Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz33Passzpontosság28 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Dordrecht–Emmen

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Den Bosch–Dordrecht

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Dordrecht–Almere City FC

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz31Passzpontosság26 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
FC OSS–Dordrecht

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
FC Eindhoven–Dordrecht

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–6
Dordrecht–Jong AZ

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,99Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz36Passzpontosság32 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap62 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap196 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap376 perc9 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott6 értékelt meccs · szórás: 0,27
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55196000,006,180,464,13
Utolsó 109376000,006,170,723,83
Utolsó 209376000,006,170,723,83
Hazai4 meccs
225perc0gól0gólpassz6,08értékelés
Idegenbeli5 meccs
151perc0gól0gólpassz6,25értékelés
Kezdőként8 meccs
359perc0gól0gólpassz6,10értékelés
Csereként1 meccs
17perc0gól0gólpassz6,50értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 6,02026. 09. 05.
  2. –2026. 09. 11.
  3. 6,32026. 09. 25.
  4. –2026. 10. 03.
  5. –2026. 10. 09.
  6. 6,52026. 10. 19.
  7. 6,02026. 10. 24.
  8. 6,52026. 10. 28.
  9. 5,82026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 107 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
45 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
107 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
196 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,24 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K09.05.90′
  2. K09.11.–
  3. N09.18.–
  4. K09.25.90′
  5. K10.03.–
  6. K10.09.–
  7. K10.19.89′
  8. K10.24.45′
  9. C10.28.17′
  10. K11.02.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
196perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,18értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
376perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,17értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc196
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,18

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc87/1030,00
Gólpassz / 90 perc88/1030,00
Átlagértékelés89/1036,10

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.