Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Cristian Jesús Martínez
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Cristian Jesús Martínez

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc42352,9 perc/meccs
Gól + gólpassz10,21 / 90 perc
Átlagértékelés6,386 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSlovan BratislavaBajnokok Ligája · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex40,1/10090% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,21
Gólpassz / 90
0
Lövés
7
Kaput talál
1
Lövés pontossága
14,30 %
Gólkonverzió
14,30 %

Passz és kreativitás

Passz
211
Passzpontosság
36,30 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,85
Sikeres csel
3
Cselezési siker
60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
2,55
Megnyert párharc
20
Párharcsiker
58,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,43

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
423 perc
Átlagértékelés
6,38
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés82026. 08. 26.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Bajnokok Ligája2026Slovan Bratislava · Középpályás
40,1index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc356 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,25 Értékelés6,37 Passzpontosság31,60 %
90% adatlefedettségStabil forma
Kirin Cup2026Panama · Középpályás
29,3index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc67 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,38 Passzpontosság50 %
84% adatlefedettségStabil forma
Super Liga2026Slovan Bratislava · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli4–0
Gól0Gólpassz0Értékelés5,51Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz35Passzpontosság30 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
AS Roma–Slovan Bratislava

KezdőM · 21 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,59Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság5 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz34Passzpontosság25 %Párharc / megnyert9 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Ecuador–Panama

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Panama–New Zealand

KezdőM · 67 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz54Passzpontosság50 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli6–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,25Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz32Passzpontosság28 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Celje–Slovan Bratislava

KezdőM · 105 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8Kulcspassz3Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz51Passzpontosság42 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap75 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap171 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap423 perc8 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 0,82
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55238000,006,000,002,27
Utolsó 108423100,216,380,852,55
Utolsó 208423100,216,380,852,55
Hazai2 meccs
142perc0gól0gólpassz6,45értékelés
Idegenbeli6 meccs
281perc1gól0gólpassz6,34értékelés
Kezdőként8 meccs
423perc1gól0gólpassz6,38értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 8,02026. 08. 26.
  2. –2026. 09. 05.
  3. 6,32026. 09. 09.
  4. 6,42026. 10. 01.
  5. –2026. 10. 05.
  6. 6,52026. 10. 14.
  7. 5,62026. 10. 20.
  8. 5,52026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 75 perc 14 nap alatt · legutóbb 14,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között14,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
75 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
75 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
171 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
423,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,43 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.26.105′
  2. K09.05.–
  3. K09.09.80′
  4. K10.01.67′
  5. K10.05.–
  6. K10.14.75′
  7. K10.20.21′
  8. K11.03.75′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
238perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,00értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
423perc1gól0gólpassz0,21G+GP / 906,38értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc238
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,00

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc63/2120,25
Gólpassz / 90 perc134/2120,00
Átlagértékelés122/2126,37

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.