Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Bendik Berntsen
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Bendik Berntsen

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc18931,5 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,626 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSandefjordEliteserien · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex34,9/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
11
Kaput talál
3
Lövés pontossága
27,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
75
Passzpontosság
25,90 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
1,90
Sikeres csel
4
Cselezési siker
57,10 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
2,38
Megnyert párharc
16
Párharcsiker
59,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,48

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
189 perc
Átlagértékelés
6,62
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 08. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Eliteserien2026Sandefjord · Támadó
34,9index / 100
Meccs6 Kezdő5 Perc189 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,62 Passzpontosság25,90 %
92% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Idegenbeli1–0
Start–Sandefjord

KezdőF · 18 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,80Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Sandefjord–Lillestrom

KezdőF · 28 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,94Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz13Passzpontosság12 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Rosenborg–Sandefjord

KezdőF · 28 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,75Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz8Passzpontosság7 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Sandefjord–Start

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,71Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz46Passzpontosság37 %Párharc / megnyert12 / 9Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Sandefjord–Viking

KezdőF · 10 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,64Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Sandefjord–Brann

Csereként beálltF · 15 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Sarpsborg 08 FF–Sandefjord

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap18 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap74 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap189 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott6 értékelt meccs · szórás: 0,32
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55174000,006,571,552,07
Utolsó 106189000,006,621,902,38
Utolsó 206189000,006,621,902,38
Hazai4 meccs
143perc0gól0gólpassz6,55értékelés
Idegenbeli2 meccs
46perc0gól0gólpassz6,78értékelés
Kezdőként5 meccs
174perc0gól0gólpassz6,57értékelés
Csereként1 meccs
15perc–gól0gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 08. 30.
  2. 6,62026. 09. 04.
  3. 6,72026. 09. 20.
  4. 6,82026. 10. 10.
  5. 5,92026. 10. 18.
  6. 6,82026. 10. 25.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 18 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
18 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
74 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,48 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. N08.16.–
  2. C08.30.15′
  3. K09.04.10′
  4. K09.20.90′
  5. K10.10.28′
  6. K10.18.28′
  7. K10.25.18′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
174perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,57értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
189perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,62értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc174
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,57

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc56/590,00
Gólpassz / 90 perc57/590,00
Átlagértékelés38/596,61

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.