Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
G. Gómez
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

G. Gómez

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc56856,8 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,279 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonClub GuaraniDivision Profesional - Clausura · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex34,6/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
14
Kaput talál
4
Lövés pontossága
28,60 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
234
Passzpontosság
24,70 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,32
Sikeres csel
2
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
10
Védőakció / 90
2,69
Megnyert párharc
21
Párharcsiker
38,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,16

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
568 perc
Átlagértékelés
6,27
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 09. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Division Profesional - Clausura2026Club Guarani · Középpályás
34,6index / 100
Meccs10 Kezdő9 Perc568 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,27 Passzpontosság24,70 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz39Passzpontosság30 %Párharc / megnyert6 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Club Guarani–2 de Mayo

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,31Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz35Passzpontosság26 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Rubio NU–Club Guarani

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,62Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz45Passzpontosság36 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,37Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz32Passzpontosság18 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz22Passzpontosság18 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,89Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz17Passzpontosság14 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,01Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz37Passzpontosság23 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Olimpia–Club Guarani

KezdőM · 9 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Club Guarani–Sportivo Ameliano

Csereként beálltM · 13 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz5Passzpontosság3 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Club Guarani–Rubio NU

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap442 perc5 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap568 perc10 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 1,93
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55442000,006,190,202,65
Utolsó 1010568000,005,650,322,69
Utolsó 2010568000,005,650,322,69
Hazai6 meccs
292perc0gól0gólpassz5,05értékelés
Idegenbeli4 meccs
276perc0gól0gólpassz6,55értékelés
Kezdőként9 meccs
555perc0gól0gólpassz5,53értékelés
Csereként1 meccs
13perc–gól0gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,72026. 08. 30.
  2. 6,92026. 09. 02.
  3. 0,02026. 09. 07.
  4. 6,02026. 09. 12.
  5. 5,92026. 10. 03.
  6. 6,32026. 10. 12.
  7. 5,42026. 10. 17.
  8. 6,62026. 10. 23.
  9. 6,32026. 10. 30.
  10. 6,42026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 270 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
442 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,16 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. C08.30.13′
  2. K09.02.9′
  3. K09.07.0′
  4. K09.12.76′
  5. K10.03.28′
  6. K10.12.87′
  7. K10.17.85′
  8. K10.23.90′
  9. K10.30.90′
  10. K11.04.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
442perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,19értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
568perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,65értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc442
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,19

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc96/1060,00
Gólpassz / 90 perc97/1060,00
Átlagértékelés71/1065,65

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.