Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Viggo Plantinga
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Viggo Plantinga

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc45040,9 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,075 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonJong UtrechtEerste Divisie · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex31,2/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
2 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
182
Passzpontosság
27,60 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,40
Sikeres csel
3
Cselezési siker
60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
9
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
2,60
Megnyert párharc
25
Párharcsiker
62,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,20

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
450 perc
Átlagértékelés
6,07
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,412026. 09. 07.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Eerste Divisie2026Jong Utrecht · Védő
31,2index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc450 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,07 Passzpontosság27,60 %
100% adatlefedettségStabil forma
Eredivisie2026Utrecht · Védő
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Hazai3–2
Jong Utrecht–Dordrecht

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,14Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz27Passzpontosság18 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli6–2
FC Volendam–Jong Utrecht

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Jong Utrecht–Roda

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,18Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz34Passzpontosság25 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
De Graafschap–Jong Utrecht

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–3
Jong Utrecht–VVV Venlo

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–3
NAC Breda–Jong Utrecht

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Jong Utrecht–FC Eindhoven

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,41Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz48Passzpontosság37 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Jong AZ–Jong Utrecht

Kezdő · csapatkapitányD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz34Passzpontosság25 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–6
Utrecht–PSV Eindhoven

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
FC OSS–Jong Utrecht

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–6
Jong Utrecht–Heracles

Kezdő · csapatkapitányD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz39Passzpontosság27 %Párharc / megnyert9 / 9Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Sparta Rotterdam–Utrecht

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Jong Utrecht–Vitesse

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap180 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap450 perc11 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,47
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55180000,005,660,502,50
Utolsó 1010450000,006,070,402,60
Utolsó 2011450000,006,070,402,60
Hazai6 meccs
360perc0gól0gólpassz6,01értékelés
Idegenbeli5 meccs
90perc–gól0gólpassz6,30értékelés
Kezdőként11 meccs
450perc0gól0gólpassz6,07értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 24.
  2. –2026. 08. 28.
  3. 6,32026. 08. 31.
  4. 6,42026. 09. 07.
  5. –2026. 09. 11.
  6. –2026. 09. 18.
  7. –2026. 10. 09.
  8. 6,22026. 10. 19.
  9. –2026. 10. 23.
  10. 5,12026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
180 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,20 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.28.–
  2. N08.30.–
  3. K08.31.90′
  4. K09.07.90′
  5. K09.11.–
  6. K09.18.–
  7. K10.09.–
  8. K10.19.90′
  9. K10.23.–
  10. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
180perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,66értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
450perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,07értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc180
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,66

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc89/970,00
Gólpassz / 90 perc89/970,00
Átlagértékelés76/976,07

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.