Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Younes El Bahraoui
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Younes El Bahraoui

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc48448,4 perc/meccs
Gól + gólpassz40,74 / 90 perc
Átlagértékelés7,047 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAl TaawonKing's Cup · 2027
PosztJátékos
Teljesítményindex5,0/10017% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
3
Gól / 90
0,19
Gólpassz / 90
0,56
Lövés
15
Kaput talál
4
Lövés pontossága
26,70 %
Gólkonverzió
6,70 %

Passz és kreativitás

Passz
130
Passzpontosság
15,70 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
1,12
Sikeres csel
13
Cselezési siker
48,10 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
2,05
Megnyert párharc
28
Párharcsiker
45,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
1
Lap / 90
0,19

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
484 perc
Átlagértékelés
7,04
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 14.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
King's Cup2027Al Taawon · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Pro League2026Al Taawon · Támadó
27,1index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc243 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,60 Passzpontosság13,30 %
92% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Two2026Al Taawon · Támadó
74,6index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc241 Gól1 Gólpassz3 G+GP / 901,49 Értékelés7,63 Passzpontosság18 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Hazai3–1
Al Taawon–Al Faisaly

KezdőM · 77 perc

Gól0Gólpassz2Értékelés7,30Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz32Passzpontosság26 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Al Taawon–Al-Ettifaq

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Al Faisaly–Al Taawon

KezdőF · 89 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,40Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz17Passzpontosság12 %Párharc / megnyert13 / 5Csel / sikeres7 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Al Riyadh–Al Taawon

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Al Taawon–Al-Qadisiyah FC

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,51Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság6 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Al Diriyah–Al Taawon

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Al Taawon–Al-Rayyan SC

KezdőF · 75 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz17Passzpontosság9 %Párharc / megnyert13 / 6Csel / sikeres7 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Al Shabab–Al Taawon

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–6
Gól0Gólpassz0Értékelés6,64Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz14Passzpontosság10 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Al Taawon–Al-Fateh

KezdőM · 66 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,94Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz22Passzpontosság15 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 1 piros
Idegenbeli2–1
Al-Nassr–Al Taawon

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Al Taawon–Al-Fayha

KezdőM · 73 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz21Passzpontosság16 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres6 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Damac–Al Taawon

Kezdő– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Al Taawon–Al Khaleej Saihat

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap166 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap286 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap484 perc10 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,68
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55286131,267,351,262,20
Utolsó 1010484130,747,041,122,05
Utolsó 2010484130,747,041,122,05
Hazai6 meccs
395perc1gól2gólpassz6,98értékelés
Idegenbeli4 meccs
89perc0gól1gólpassz7,40értékelés
Kezdőként10 meccs
484perc1gól3gólpassz7,04értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 19.
  2. 7,32026. 08. 25.
  3. –2026. 08. 28.
  4. 5,92026. 09. 05.
  5. 6,62026. 09. 12.
  6. 8,22026. 10. 14.
  7. –2026. 10. 17.
  8. 6,52026. 10. 20.
  9. 7,42026. 10. 28.
  10. 7,32026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-04.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 166 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
77 perc1 kezdés · 2 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
166 perc2 kezdés · 3 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
286 perc5 kezdés · 4 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
121,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,19 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K09.05.66′
  2. K09.12.59′
  3. N10.11.–
  4. K10.14.75′
  5. K10.17.–
  6. K10.20.45′
  7. N10.24.–
  8. K10.28.89′
  9. N10.31.–
  10. K11.04.77′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
286perc1gól3gólpassz1,26G+GP / 907,35értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
484perc1gól3gólpassz0,74G+GP / 907,04értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc211
Gól0
Gólpassz3
Átlagértékelés7,07

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.