Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Charly Villegas
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Charly Villegas

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc14320,4 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,397 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAlianza ValleduparPrimera A · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex25,6/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
71,40 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
1
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
30
Passzpontosság
7,20 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,63
Sikeres csel
3
Cselezési siker
37,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,26
Megnyert párharc
6
Párharcsiker
33,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,63

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
143 perc
Átlagértékelés
6,39
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,702026. 11. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera A2026Alianza Valledupar · Támadó
25,6index / 100
Meccs7 Kezdő5 Perc143 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,39 Passzpontosság7,20 %
94% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli2–1
Independiente Medellin–Alianza Valledupar

Csereként beálltF · 11 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Alianza Valledupar–Internacional de Bogota

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz13Passzpontosság13 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,39Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz4Passzpontosság2 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Alianza Valledupar–Santa Fe

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Alianza Valledupar–Junior

KezdőF · 17 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz2Passzpontosság1 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–5
Alianza Valledupar–Atletico Nacional

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Cucuta–Alianza Valledupar

Csereként beálltF · 13 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz5Passzpontosság5 %Párharc / megnyert2 / –Csel / sikeres1 / –Lap1 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap11 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap87 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap143 perc7 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott7 értékelt meccs · szórás: 0,16
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55114000,006,460,791,58
Utolsó 107143000,006,390,631,26
Utolsó 207143000,006,390,631,26
Hazai2 meccs
74perc0gól0gólpassz6,40értékelés
Idegenbeli5 meccs
69perc0gól0gólpassz6,39értékelés
Kezdőként5 meccs
119perc0gól0gólpassz6,37értékelés
Csereként2 meccs
24perc0gól0gólpassz6,45értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 6,22026. 08. 26.
  2. 6,32026. 09. 03.
  3. 6,52026. 09. 13.
  4. 6,42026. 09. 27.
  5. 6,42026. 10. 03.
  6. 6,32026. 10. 10.
  7. 6,72026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-01.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 11 perc 14 nap alatt · legutóbb 23,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között23,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
11 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
11 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
68 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,63 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. C08.26.13′
  2. N08.30.–
  3. K09.03.16′
  4. K09.13.17′
  5. N09.19.–
  6. K09.27.10′
  7. K10.03.19′
  8. K10.10.57′
  9. N10.25.–
  10. C11.02.11′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
114perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,46értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
143perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,39értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc97
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,44

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.