Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
L. Martes
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

L. Martes

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc84576,8 perc/meccs
Gól + gólpassz20,21 / 90 perc
Átlagértékelés6,7010 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSparta RotterdamEredivisie · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex57,4/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
8 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,21
Gólpassz / 90
0
Lövés
8
Kaput talál
5
Lövés pontossága
62,50 %
Gólkonverzió
25 %

Passz és kreativitás

Passz
314
Passzpontosság
27,60 %
Kulcspassz
12
Kulcspassz / 90
1,28
Sikeres csel
2
Cselezési siker
18,20 %

Védekezés és párharc

Szerelés
34
Labdaszerzés
10
Védőakció / 90
4,69
Megnyert párharc
61
Párharcsiker
52,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
14

Fegyelem

Sárga lap
4
Piros lap
0
Lap / 90
0,43

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
845 perc
Átlagértékelés
6,70
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 08. 14.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Eredivisie2026Sparta Rotterdam · Védő
57,4index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc800 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,23 Értékelés6,64 Passzpontosság27,70 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
KNVB Beker2026Sparta Rotterdam · Védő
47,3index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc45 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,20 Passzpontosság26 %
72% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,01Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz25Passzpontosság21 %Párharc / megnyert13 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz31Passzpontosság26 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Sparta Rotterdam–Ajax

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,87Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz41Passzpontosság33 %Párharc / megnyert13 / 5Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól1Gólpassz0Értékelés6,88Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz37Passzpontosság27 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres3 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Gól1Gólpassz0Értékelés7,24Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz26Passzpontosság23 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–4
Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz25Passzpontosság22 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,06Kulcspassz0Szerelés10Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz19Passzpontosság17 %Párharc / megnyert19 / 11Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz40Passzpontosság32 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Sparta Rotterdam–Utrecht

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz3Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz48Passzpontosság38 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Telstar–Sparta Rotterdam

KezdőD · 98 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,70Kulcspassz6Szerelés5Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz22Passzpontosság18 %Párharc / megnyert19 / 10Csel / sikeres3 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap225 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap405 perc5 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap845 perc11 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,54
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55405200,446,640,673,56
Utolsó 1010747200,246,590,724,46
Utolsó 2011845200,216,701,284,69
Hazai6 meccs
387perc1gól0gólpassz6,54értékelés
Idegenbeli5 meccs
458perc1gól0gólpassz6,86értékelés
Kezdőként11 meccs
845perc2gól0gólpassz6,70értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 08. 22.
  2. 7,32026. 08. 29.
  3. –2026. 09. 04.
  4. 6,12026. 09. 13.
  5. 6,22026. 09. 19.
  6. 7,22026. 10. 10.
  7. 6,92026. 10. 17.
  8. 5,92026. 10. 25.
  9. 7,22026. 10. 28.
  10. 6,02026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 225 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
225 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
405 perc5 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
422,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,43 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.22.90′
  2. K08.29.90′
  3. K09.04.–
  4. K09.13.90′
  5. K09.19.72′
  6. K10.10.90′
  7. K10.17.90′
  8. K10.25.90′
  9. K10.28.45′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
405perc2gól0gólpassz0,44G+GP / 906,64értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
747perc2gól0gólpassz0,24G+GP / 906,59értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc405
Gól2
Gólpassz0
Átlagértékelés6,64

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc3/1080,29
Gólpassz / 90 perc108/1080,00
Átlagértékelés26/1086,75

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.