Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
O. Saeter
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

O. Saeter

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc34048,6 perc/meccs
Gól + gólpassz30,79 / 90 perc
Átlagértékelés6,626 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonValerengaEliteserien · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex56,1/10094% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
71,40 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
1
Gól / 90
0,53
Gólpassz / 90
0,26
Lövés
16
Kaput talál
5
Lövés pontossága
31,30 %
Gólkonverzió
12,50 %

Passz és kreativitás

Passz
75
Passzpontosság
10,30 %
Kulcspassz
9
Kulcspassz / 90
2,38
Sikeres csel
2
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,26
Megnyert párharc
26
Párharcsiker
49,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,26

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
340 perc
Átlagértékelés
6,62
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 11. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Eliteserien2026Valerenga · Támadó
56,1index / 100
Meccs7 Kezdő5 Perc340 Gól2 Gólpassz1 G+GP / 900,79 Értékelés6,62 Passzpontosság10,30 %
94% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai4–0
Valerenga–Tromso

KezdőF · 70 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 3Passz10Passzpontosság7 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Bodo/Glimt–Valerenga

KezdőF · 78 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz16Passzpontosság5 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Valerenga–Brann

KezdőF · 76 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz15Passzpontosság8 %Párharc / megnyert10 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
KFUM Oslo–Valerenga

KezdőF · 83 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,41Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz23Passzpontosság20 %Párharc / megnyert13 / 8Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Valerenga–Fredrikstad

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Lillestrom–Valerenga

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Sarpsborg 08 FF–Valerenga

Csereként beálltF · 20 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,20Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz7Passzpontosság4 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–4
Valerenga–Molde

Csereként beálltF · 13 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–5
Aalesund–Valerenga

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap70 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap307 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap340 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 2,41
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55307200,595,452,350,29
Utolsó 107340210,795,682,380,26
Utolsó 207340210,795,682,380,26
Hazai4 meccs
159perc2gól0gólpassz5,19értékelés
Idegenbeli3 meccs
181perc0gól1gólpassz6,33értékelés
Kezdőként5 meccs
307perc2gól0gólpassz5,45értékelés
Csereként2 meccs
33perc–gól1gólpassz6,25értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 30.
  2. 6,22026. 09. 06.
  3. 0,02026. 09. 20.
  4. 6,42026. 10. 12.
  5. 6,32026. 10. 18.
  6. 6,42026. 10. 24.
  7. 8,22026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 148 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
70 perc1 kezdés · 2 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
148 perc2 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
307 perc4 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
113,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,26 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. N08.16.–
  2. C08.30.13′
  3. C09.06.20′
  4. N09.12.–
  5. K09.20.0′
  6. K10.12.83′
  7. K10.18.76′
  8. K10.24.78′
  9. K11.01.70′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
307perc2gól0gólpassz0,59G+GP / 905,45értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
340perc2gól1gólpassz0,79G+GP / 905,68értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc307
Gól2
Gólpassz0
Átlagértékelés5,45

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc20/590,53
Gólpassz / 90 perc15/590,26
Átlagértékelés52/595,68

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.