Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Genrich Sillé
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Genrich Sillé

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés3Lefedett pályára lépés
Játékperc4615,3 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,403 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDen BoschEerste Divisie · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex22,9/10086% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 3 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
2 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
66,70 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
11
Passzpontosság
4,60 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
1,96
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
3,91
Megnyert párharc
1
Párharcsiker
25 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
46 perc
Átlagértékelés
6,40
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,482026. 09. 07.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Eerste Divisie2026Den Bosch · Támadó
22,9index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc38 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,45 Passzpontosság4,60 %
86% adatlefedettségStabil forma
KNVB Beker2026Den Bosch · Támadó
17,1index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc8 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,30 Passzpontosság0 %
62% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

6 helyi sor
Idegenbeli3–5
Rijnsburgse Boys–Den Bosch

Csereként beálltF · 8 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert– / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Den Bosch–Dordrecht

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
De Graafschap–Den Bosch

Nevezve, nem lépett pályáraF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Den Bosch–Helmond Sport

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
FC Volendam–Den Bosch

KezdőF · 19 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz5Passzpontosság3 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Jong PSV U21–Den Bosch

KezdőF · 19 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság6 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap8 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap8 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap46 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott3 értékelt meccs · szórás: 0,07
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5346000,006,401,963,91
Utolsó 10346000,006,401,963,91
Utolsó 20346000,006,401,963,91
Hazai0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Idegenbeli3 meccs
46perc0gól0gólpassz6,40értékelés
Kezdőként2 meccs
38perc0gól0gólpassz6,45értékelés
Csereként1 meccs
8perc0gól0gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 3 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 09. 07.
  2. 6,42026. 09. 13.
  3. 6,32026. 10. 27.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-27.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 8 perc 14 nap alatt · legutóbb 44,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között44,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
8 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap1 meccs
8 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K09.07.19′
  2. K09.13.19′
  3. N09.18.–
  4. N09.27.0′
  5. N10.03.–
  6. C10.27.8′
Utolsó 5 pályára lépés3 meccses minta
46perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,40értékelés
Utolsó 10 pályára lépés3 meccses minta
46perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,40értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc27
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,24

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.