Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
S. Väänänen
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

S. Väänänen

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc25131,4 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,535 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFinlandNemzetek Ligája · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex35,6/10088% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
136
Passzpontosság
32,40 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
10
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
4,30
Megnyert párharc
16
Párharcsiker
44,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,36

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
251 perc
Átlagértékelés
6,53
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 09. 26.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Nemzetek Ligája2026Finland · Középpályás
35,6index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc92 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,77 Passzpontosság37,60 %
88% adatlefedettségStabil forma
2. Bundesliga2026Karlsruher SC · Középpályás
24,2index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,02 Passzpontosság27 %
86% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa2026Karlsruher SC · Középpályás
25,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc69 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,32 Passzpontosság23 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,02Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz32Passzpontosság27 %Párharc / megnyert15 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz25Passzpontosság23 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli6–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Belarus–Finland

KezdőM · 23 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,39Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz17Passzpontosság14 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Finland–Albania

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Finland–Belarus

KezdőM · 24 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,73Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–7
San Marino–Finland

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz55Passzpontosság49 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Karlsruher SC–Energie Cottbus

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Hannover 96–Karlsruher SC

Nevezve, nem lépett pályáraM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
1. FC Kaiserslautern–Karlsruher SC

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap159 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap182 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap251 perc8 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 2,46
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55182000,006,240,003,96
Utolsó 108251000,005,440,004,30
Utolsó 208251000,005,440,004,30
Hazai4 meccs
114perc0gól0gólpassz4,25értékelés
Idegenbeli4 meccs
137perc0gól0gólpassz6,64értékelés
Kezdőként8 meccs
251perc0gól0gólpassz5,44értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 7,22026. 09. 26.
  2. 6,72026. 09. 29.
  3. 0,02026. 10. 03.
  4. 6,42026. 10. 06.
  5. –2026. 10. 18.
  6. –2026. 10. 24.
  7. 6,32026. 10. 27.
  8. 6,02026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 159 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
159 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
159 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,36 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. N09.04.0′
  2. N09.13.–
  3. K09.26.45′
  4. K09.29.24′
  5. K10.03.0′
  6. K10.06.23′
  7. K10.18.–
  8. K10.24.–
  9. K10.27.69′
  10. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
182perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,24értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
251perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,44értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc182
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,24

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc52/990,00
Gólpassz / 90 perc47/990,00
Átlagértékelés99/993,01

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.