Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Anny Kerim-Lindland
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Anny Kerim-Lindland

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés2Lefedett pályára lépés
Játékperc12160,5 perc/meccs
Gól + gólpassz21,49 / 90 perc
Átlagértékelés7,892 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonVfL Wolfsburg WFrauen Bundesliga · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex74,8/10084% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 2 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
1 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
50 %
Nem lépett pályára
7 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
1,49
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
5
Lövés pontossága
83,30 %
Gólkonverzió
33,30 %

Passz és kreativitás

Passz
14
Passzpontosság
7,30 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,74
Megnyert párharc
2
Párharcsiker
33,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
121 perc
Átlagértékelés
7,89
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,132026. 09. 18.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Frauen Bundesliga2026VfL Wolfsburg W · Támadó
74,8index / 100
Meccs2 Kezdő1 Perc121 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 901,49 Értékelés7,89 Passzpontosság7,30 %
84% adatlefedettségStabil forma
UEFA Europa Cup - Women2026VfL Wolfsburg W · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
UEFA Champions League Women2026VfL Wolfsburg W · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai7–0
VfL Wolfsburg W–Feyenoord W

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–5
Gól1Gólpassz0Értékelés7,64Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz10Passzpontosság9 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
VfL Wolfsburg W–Hamburger SV W

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Sturm Graz W–VfL Wolfsburg W

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai6–1
VfL Wolfsburg W–Sturm Graz W

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
1899 Hoffenheim W–VfL Wolfsburg W

Csereként beálltF · 31 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,13Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 3Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
VfL Wolfsburg W–Werder Bremen W

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Inter Milano W–VfL Wolfsburg W

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
VfL Wolfsburg W–Inter Milano W

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc0 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap121 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott2 értékelt meccs · szórás: 0,25
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 52121201,497,890,000,74
Utolsó 102121201,497,890,000,74
Utolsó 202121201,497,890,000,74
Hazai0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Idegenbeli2 meccs
121perc2gól0gólpassz7,89értékelés
Kezdőként1 meccs
90perc1gól0gólpassz7,64értékelés
Csereként1 meccs
31perc1gól0gólpassz8,13értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 2 értékelt pályára lépés
  1. 8,12026. 09. 18.
  2. 7,62026. 10. 18.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-18.
14 napos meccsterhelésNincs elég adatA 14 napos ablakban nincs lefedett játékperc.
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között30,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
30 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
60,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. N08.26.–
  2. N09.02.–
  3. N09.06.–
  4. C09.18.31′
  5. N09.23.–
  6. N09.30.–
  7. N10.04.–
  8. K10.18.90′
  9. N10.28.–
Utolsó 5 pályára lépés2 meccses minta
121perc2gól0gólpassz1,49G+GP / 907,89értékelés
Utolsó 10 pályára lépés2 meccses minta
121perc2gól0gólpassz1,49G+GP / 907,89értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc90
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés7,64

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.