Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Adam Gnezda Čerin
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Adam Gnezda Čerin

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc73073,0 perc/meccs
Gól + gólpassz10,12 / 90 perc
Átlagértékelés6,5310 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSloveniaNemzetek Ligája · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex27,1/10088% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,12
Lövés
10
Kaput talál
5
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
459
Passzpontosság
45,80 %
Kulcspassz
10
Kulcspassz / 90
1,23
Sikeres csel
3
Cselezési siker
37,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
11
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
1,97
Megnyert párharc
24
Párharcsiker
44,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
11

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,12

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
730 perc
Átlagértékelés
6,53
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,962026. 10. 14.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Nemzetek Ligája2026Slovenia · Középpályás
27,1index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc281 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,35 Passzpontosság50,60 %
88% adatlefedettségStabil forma
Pro League2026Al Wahda FC · Középpályás
32,0index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc228 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,47 Passzpontosság45,10 %
86% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Two2026Al Wahda FC · Középpályás
54,9index / 100
Meccs3 Kezdő2 Perc221 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,41 Értékelés6,82 Passzpontosság40,30 %
86% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Panathinaikos · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai1–2
Al Wahda FC–Khalidiya

Csereként beálltM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz32Passzpontosság28 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Khalidiya–Al Wahda FC

KezdőM · 86 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,89Kulcspassz4Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz54Passzpontosság46 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Khorfakkan–Al Wahda FC

KezdőM · 81 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,62Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz62Passzpontosság55 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Nasaf–Al Wahda FC

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,96Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz50Passzpontosság42 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Scotland–Slovenia

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz61Passzpontosság53 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Switzerland–Slovenia

KezdőM · 26 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,99Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz15Passzpontosság12 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Slovenia–FYR Macedonia

KezdőM · 85 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,69Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz76Passzpontosság67 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Slovenia–Scotland

KezdőM · 80 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,34Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz24Passzpontosság17 %Párharc / megnyert10 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Al Wahda FC–Sharjah FC

KezdőM · 68 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,11Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz36Passzpontosság31 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Al-Dhafra–Al Wahda FC

KezdőM · 79 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz49Passzpontosság43 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Panathinaikos–Hradec Králové

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap131 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap392 perc5 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap730 perc10 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott10 értékelt meccs · szórás: 0,30
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55392010,236,692,071,84
Utolsó 1010730010,126,531,231,97
Utolsó 2010730010,126,531,231,97
Hazai4 meccs
278perc0gól0gólpassz6,44értékelés
Idegenbeli6 meccs
452perc0gól1gólpassz6,59értékelés
Kezdőként9 meccs
685perc0gól1gólpassz6,52értékelés
Csereként1 meccs
45perc0gól0gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,72026. 09. 06.
  2. 6,12026. 09. 11.
  3. 6,32026. 09. 26.
  4. 6,72026. 09. 29.
  5. 6,02026. 10. 03.
  6. 6,42026. 10. 06.
  7. 7,02026. 10. 14.
  8. 6,62026. 10. 18.
  9. 6,92026. 10. 28.
  10. 6,62026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 131 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
45 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
131 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
302 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
730,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,12 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.06.79′
  2. K09.11.68′
  3. K09.26.80′
  4. K09.29.85′
  5. K10.03.26′
  6. K10.06.90′
  7. K10.14.90′
  8. K10.18.81′
  9. K10.28.86′
  10. C11.04.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
392perc0gól1gólpassz0,23G+GP / 906,69értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
730perc0gól1gólpassz0,12G+GP / 906,53értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc392
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,69

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc39/760,00
Gólpassz / 90 perc11/760,41
Átlagértékelés26/766,82

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.