Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Šporar
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Šporar

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc39155,9 perc/meccs
Gól + gólpassz10,23 / 90 perc
Átlagértékelés6,465 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSlovan BratislavaBajnokok Ligája · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex38,9/10088% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
1 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,23
Gólpassz / 90
0
Lövés
9
Kaput talál
4
Lövés pontossága
44,40 %
Gólkonverzió
11,10 %

Passz és kreativitás

Passz
75
Passzpontosság
12,60 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,46
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0
Megnyert párharc
8
Párharcsiker
29,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
391 perc
Átlagértékelés
6,46
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,302026. 08. 26.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Bajnokok Ligája2026Slovan Bratislava · Támadó
38,9index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc317 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,28 Értékelés6,56 Passzpontosság13,60 %
88% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Slovenia · Támadó
21,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc74 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,08 Passzpontosság4 %
84% adatlefedettségStabil forma
Super Liga2026Slovan Bratislava · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli4–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz17Passzpontosság14 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz16Passzpontosság13 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Slovenia–FYR Macedonia

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Slovenia–Scotland

KezdőF · 74 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,08Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz8Passzpontosság4 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli6–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz19Passzpontosság15 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Celje–Slovan Bratislava

Kezdő · csapatkapitányF · 81 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz15Passzpontosság12 %Párharc / megnyert2 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Slovan Bratislava–Celje

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap75 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap156 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap391 perc7 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 2,44
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55310000,005,000,580,00
Utolsó 107391100,235,390,460,00
Utolsó 207391100,235,390,460,00
Hazai3 meccs
155perc0gól0gólpassz4,12értékelés
Idegenbeli4 meccs
236perc1gól0gólpassz6,65értékelés
Kezdőként7 meccs
391perc1gól0gólpassz5,39értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 7,32026. 08. 26.
  2. –2026. 09. 05.
  3. 6,42026. 09. 09.
  4. 6,12026. 09. 26.
  5. 0,02026. 09. 29.
  6. 6,32026. 10. 14.
  7. 6,32026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 75 perc 14 nap alatt · legutóbb 20,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között20,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
75 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
75 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
156 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
391,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. N08.19.–
  2. K08.26.81′
  3. K09.05.–
  4. K09.09.80′
  5. K09.26.74′
  6. K09.29.0′
  7. K10.14.81′
  8. K11.03.75′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
310perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,00értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
391perc1gól0gólpassz0,23G+GP / 905,39értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc310
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,00

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc47/750,28
Gólpassz / 90 perc51/750,00
Átlagértékelés49/756,56

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.