Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Ugland
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Ugland

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc56770,9 perc/meccs
Gól + gólpassz10,16 / 90 perc
Átlagértékelés7,038 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonStartEliteserien · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex60,7/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
75 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,16
Lövés
8
Kaput talál
1
Lövés pontossága
12,50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
299
Passzpontosság
35,30 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
1,75
Sikeres csel
9
Cselezési siker
69,20 %

Védekezés és párharc

Szerelés
25
Labdaszerzés
14
Védőakció / 90
6,19
Megnyert párharc
46
Párharcsiker
62,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
567 perc
Átlagértékelés
7,03
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,602026. 09. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Eliteserien2026Start · Középpályás
60,7index / 100
Meccs8 Kezdő6 Perc567 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,16 Értékelés7,03 Passzpontosság35,30 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai0–1
Start–Lillestrom

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,11Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz54Passzpontosság50 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Start–Sandefjord

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,10Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz26Passzpontosság18 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli6–1
Molde–Start

KezdőM · 71 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,38Kulcspassz3Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz29Passzpontosság22 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–4
Start–Ham-Kam

KezdőM · 62 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz42Passzpontosság33 %Párharc / megnyert11 / 8Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Sandefjord–Start

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,55Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz49Passzpontosság47 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Start–Brann

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,60Kulcspassz4Szerelés6Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz39Passzpontosság34 %Párharc / megnyert14 / 10Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Aalesund–Start

Csereként beálltM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,98Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz41Passzpontosság36 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Start–KFUM Oslo

Csereként beálltM · 29 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz19Passzpontosság14 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap313 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap567 perc8 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott8 értékelt meccs · szórás: 0,33
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55403010,227,011,343,80
Utolsó 108567010,167,031,756,19
Utolsó 208567010,167,031,756,19
Hazai5 meccs
361perc0gól0gólpassz7,06értékelés
Idegenbeli3 meccs
206perc0gól1gólpassz6,97értékelés
Kezdőként6 meccs
493perc0gól1gólpassz7,11értékelés
Csereként2 meccs
74perc0gól0gólpassz6,79értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 08. 30.
  2. 7,02026. 09. 04.
  3. 7,62026. 09. 13.
  4. 6,62026. 09. 20.
  5. 6,92026. 10. 11.
  6. 7,42026. 10. 18.
  7. 7,12026. 10. 25.
  8. 7,12026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
313 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
567,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. C08.30.29′
  2. C09.04.45′
  3. K09.13.90′
  4. K09.20.90′
  5. K10.11.62′
  6. K10.18.71′
  7. K10.25.90′
  8. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
403perc0gól1gólpassz0,22G+GP / 907,01értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
567perc0gól1gólpassz0,16G+GP / 907,03értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc403
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés7,01

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc61/910,00
Gólpassz / 90 perc44/910,16
Átlagértékelés19/917,03

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.