Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
N. Schwartz
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

N. Schwartz

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés4Lefedett pályára lépés
Játékperc15639,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés5,643 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonHapoel Ramat GanLigat Ha'al · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex25,7/10088% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 4 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
4 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
51
Passzpontosság
15,60 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
3
Cselezési siker
60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
4,04
Megnyert párharc
7
Párharcsiker
33,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,58

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
156 perc
Átlagértékelés
5,64
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,752026. 09. 19.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Ligat Ha'al2026Hapoel Ramat Gan · Védő
25,7index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc156 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,64 Passzpontosság15,60 %
88% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Maccabi Tel Aviv · Védő
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

6 helyi sor
Hazai0–5
Gól0Gólpassz0Értékelés5,15Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz22Passzpontosság15 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,75Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság5 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Gól0Gólpassz0Értékelés5,02Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz23Passzpontosság19 %Párharc / megnyert13 / 4Csel / sikeres3 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–3
CSKA Sofia–Maccabi Tel Aviv

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–3
Maccabi Tel Aviv–CSKA Sofia

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap60 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap60 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap156 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó3 értékelt meccs · szórás: 0,79
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 54156000,005,640,004,04
Utolsó 104156000,005,640,004,04
Utolsó 204156000,005,640,004,04
Hazai2 meccs
60perc0gól0gólpassz5,15értékelés
Idegenbeli2 meccs
96perc0gól0gólpassz5,89értékelés
Kezdőként4 meccs
156perc0gól0gólpassz5,64értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 4 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 29.
  2. 5,02026. 09. 07.
  3. 6,82026. 09. 19.
  4. 5,22026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 60 perc 14 nap alatt · legutóbb 44,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között44,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
60 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
60 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap1 meccs
60 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,58 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
4 folyamatos pályára lépés
  1. N08.06.–
  2. N08.13.–
  3. K08.29.–
  4. K09.07.90′
  5. K09.19.6′
  6. K11.02.60′
Utolsó 5 pályára lépés4 meccses minta
156perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,64értékelés
Utolsó 10 pályára lépés4 meccses minta
156perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,64értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc156
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,64

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc81/850,00
Gólpassz / 90 perc81/850,00
Átlagértékelés55/855,64

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.