Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
P. Reinhardsen
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

P. Reinhardsen

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc27846,3 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,376 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSarpsborg 08 FFEliteserien · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex36,8/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
1
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
137
Passzpontosság
25,90 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,32
Sikeres csel
1
Cselezési siker
25 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
3,56
Megnyert párharc
20
Párharcsiker
50 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,32

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
278 perc
Átlagértékelés
6,37
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,862026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Eliteserien2026Sarpsborg 08 FF · Védő
36,8index / 100
Meccs6 Kezdő5 Perc278 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,37 Passzpontosság25,90 %
92% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Hazai2–4
Gól0Gólpassz0Értékelés5,73Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz26Passzpontosság21 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Sarpsborg 08 FF–Aalesund

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,86Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz27Passzpontosság25 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Sarpsborg 08 FF–Rosenborg

KezdőD · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz29Passzpontosság22 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–4
Aalesund–Sarpsborg 08 FF

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz44Passzpontosság37 %Párharc / megnyert13 / 6Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Sarpsborg 08 FF–KFUM Oslo

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,05Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz7Passzpontosság7 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Sarpsborg 08 FF–Valerenga

Csereként beálltD · 21 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz4Passzpontosság2 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap100 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap235 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap278 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,41
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55257000,006,410,353,15
Utolsó 106278000,006,370,323,56
Utolsó 206278000,006,370,323,56
Hazai4 meccs
166perc0gól0gólpassz6,37értékelés
Idegenbeli2 meccs
112perc0gól0gólpassz6,38értékelés
Kezdőként5 meccs
257perc0gól0gólpassz6,41értékelés
Csereként1 meccs
21perc–gól0gólpassz6,20értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,22026. 09. 06.
  2. 6,12026. 09. 13.
  3. 6,72026. 10. 11.
  4. 6,72026. 10. 18.
  5. 6,92026. 10. 25.
  6. 5,72026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 100 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
55 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
100 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
235 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,32 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
4 folyamatos pályára lépés
  1. C09.06.21′
  2. K09.13.22′
  3. N09.18.–
  4. K10.11.90′
  5. K10.18.45′
  6. K10.25.45′
  7. K11.01.55′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
257perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,41értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
278perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,37értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc235
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,50

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc48/1000,00
Gólpassz / 90 perc50/1000,00
Átlagértékelés50/1006,37

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.