Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Joachim Soltvedt
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Joachim Soltvedt

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés14Lefedett pályára lépés
Játékperc75654,0 perc/meccs
Gól + gólpassz30,36 / 90 perc
Átlagértékelés6,8611 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBrannEliteserien · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex52,8/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
92,90 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
3
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,36
Lövés
14
Kaput talál
1
Lövés pontossága
7,10 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
667
Passzpontosság
66,70 %
Kulcspassz
26
Kulcspassz / 90
3,10
Sikeres csel
3
Cselezési siker
42,90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
14
Labdaszerzés
11
Védőakció / 90
2,98
Megnyert párharc
31
Párharcsiker
46,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,12

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
756 perc
Átlagértékelés
6,86
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,512026. 10. 09.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Eliteserien2026Brann · Védő
52,8index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc564 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 900,32 Értékelés6,88 Passzpontosság66,60 %
98% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Brann · Védő
44,6index / 100
Meccs5 Kezdő4 Perc192 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,47 Értékelés6,80 Passzpontosság66,70 %
90% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Idegenbeli1–1
St. Truiden–Brann

Csereként beálltD · 27 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz22Passzpontosság22 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Brann–Molde

KezdőD · 79 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,67Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz32Passzpontosság25 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Lillestrom–Brann

KezdőD · 69 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,88Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz39Passzpontosság32 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
Kauno Žalgiris–Brann

KezdőD · 75 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz93Passzpontosság81 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Valerenga–Brann

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,42Kulcspassz4Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz96Passzpontosság79 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Brann–Lincoln Red Imps FC

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz4Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz75Passzpontosság62 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Brann–Viking

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,51Kulcspassz6Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz85Passzpontosság71 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Brann–Bodo/Glimt

KezdőD · 18 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Start–Brann

KezdőD · 83 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz74Passzpontosság61 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Brann–Lillestrom

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,49Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz106Passzpontosság96 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Sandefjord–Brann

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz2Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz42Passzpontosság34 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Brann–PAOK

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
PAOK–Brann

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Brann–Ham-Kam

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap106 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap475 perc7 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap756 perc14 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,52
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55340030,796,752,652,91
Utolsó 1010666030,416,813,242,84
Utolsó 2014756030,366,863,102,98
Hazai7 meccs
322perc0gól1gólpassz6,91értékelés
Idegenbeli7 meccs
434perc0gól2gólpassz6,82értékelés
Kezdőként13 meccs
729perc0gól3gólpassz6,85értékelés
Csereként1 meccs
27perc0gól0gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,52026. 09. 05.
  2. 6,52026. 09. 13.
  3. 6,32026. 09. 20.
  4. 7,52026. 10. 09.
  5. 6,62026. 10. 15.
  6. 7,42026. 10. 18.
  7. 6,92026. 10. 22.
  8. 5,92026. 10. 25.
  9. 6,72026. 11. 01.
  10. 6,92026. 11. 05.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 175 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,3 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,3 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
27 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
175 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
475 perc6 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
252,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,12 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.05.90′
  2. K09.13.83′
  3. K09.20.18′
  4. K10.09.45′
  5. K10.15.90′
  6. K10.18.90′
  7. K10.22.75′
  8. K10.25.69′
  9. K11.01.79′
  10. C11.05.27′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
340perc0gól3gólpassz0,79G+GP / 906,75értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
666perc0gól3gólpassz0,41G+GP / 906,81értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc340
Gól0
Gólpassz3
Átlagértékelés6,75

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc94/1900,00
Gólpassz / 90 perc11/1900,47
Átlagértékelés116/1906,80

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.