Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Ljatifi
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Ljatifi

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc46858,5 perc/meccs
Gól + gólpassz10,19 / 90 perc
Átlagértékelés6,528 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonNK OsijekHNL · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex36,9/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
75 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,19
Lövés
10
Kaput talál
2
Lövés pontossága
20 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
122
Passzpontosság
12,90 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,77
Sikeres csel
6
Cselezési siker
35,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
2,31
Megnyert párharc
32
Párharcsiker
43,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
17
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
468 perc
Átlagértékelés
6,52
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés72026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
HNL2026NK Osijek · Támadó
36,9index / 100
Meccs8 Kezdő6 Perc468 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,19 Értékelés6,52 Passzpontosság12,90 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,16Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz14Passzpontosság8 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
NK Osijek–Rudes

KezdőM · 78 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz21Passzpontosság15 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
NK Osijek–HNK Gorica

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–3
NK Osijek–Istra 1961

KezdőF · 34 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz22Passzpontosság16 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
NK Varazdin–NK Osijek

KezdőM · 63 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz14Passzpontosság10 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–2
NK Osijek–Dinamo Zagreb

KezdőF · 77 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,67Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz17Passzpontosság12 %Párharc / megnyert19 / 9Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
HNK Rijeka–NK Osijek

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,69Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz22Passzpontosság17 %Párharc / megnyert20 / 12Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
NK Osijek–NK Slaven Belupo

Csereként beálltF · 29 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz10Passzpontosság8 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
HNK Hajduk Split–NK Osijek

Csereként beálltF · 28 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz2Passzpontosság1 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap147 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap181 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap468 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott8 értékelt meccs · szórás: 0,26
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55321000,006,550,561,96
Utolsó 108468010,196,520,772,31
Utolsó 208468010,196,520,772,31
Hazai4 meccs
218perc0gól0gólpassz6,64értékelés
Idegenbeli4 meccs
250perc0gól1gólpassz6,39értékelés
Kezdőként6 meccs
411perc0gól1gólpassz6,57értékelés
Csereként2 meccs
57perc–gól0gólpassz6,35értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 6,22026. 08. 23.
  2. 6,52026. 08. 30.
  3. 6,72026. 09. 05.
  4. 6,72026. 09. 12.
  5. 6,52026. 09. 19.
  6. 6,42026. 10. 10.
  7. 7,02026. 10. 25.
  8. 6,22026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 147 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
69 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
147 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
181 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
468,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. C08.23.28′
  2. C08.30.29′
  3. K09.05.90′
  4. K09.12.77′
  5. K09.19.63′
  6. K10.10.34′
  7. N10.17.–
  8. K10.25.78′
  9. K11.01.69′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
321perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,55értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
468perc0gól1gólpassz0,19G+GP / 906,52értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc244
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,52

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc31/310,00
Gólpassz / 90 perc31/310,00
Átlagértékelés15/316,44

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.