Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
V. Markovic
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

V. Markovic

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc57547,9 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,3510 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAustria ViennaBundesliga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex41,9/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
3 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
75 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
5
Kaput talál
1
Lövés pontossága
20 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
189
Passzpontosság
18,70 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
1,10
Sikeres csel
6
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
26
Labdaszerzés
10
Védőakció / 90
5,63
Megnyert párharc
46
Párharcsiker
46,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
16

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
575 perc
Átlagértékelés
6,35
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés72026. 08. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Bundesliga2026Austria Vienna · Középpályás
41,9index / 100
Meccs9 Kezdő7 Perc443 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,31 Passzpontosság19,60 %
98% adatlefedettségVisszaeső forma
Konferencia-liga2026Austria Vienna · Középpályás
30,3index / 100
Meccs2 Kezdő1 Perc110 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,40 Passzpontosság17,30 %
74% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Austria · Középpályás
32,8index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc22 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,46 Passzpontosság6 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Hazai0–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
SCR Altach–Austria Vienna

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Ried–Austria Vienna

KezdőM · 75 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés4,97Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz29Passzpontosság18 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Austria Vienna–Sturm Graz

Csereként beálltM · 26 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz18Passzpontosság12 %Párharc / megnyert12 / 4Csel / sikeres8 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Austria–Kosovo

KezdőM · 22 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Grazer AK–Austria Vienna

KezdőF · 70 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz20Passzpontosság11 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz15Passzpontosság13 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz44Passzpontosság36 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés7Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz20Passzpontosság13 %Párharc / megnyert14 / 10Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Austria Vienna–SC Braga

Csereként beálltM · 29 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
SC Braga–Austria Vienna

KezdőM · 81 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés5Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz24Passzpontosság18 %Párharc / megnyert16 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
TSV Hartberg–Austria Vienna

Csereként beálltM · 29 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés6Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz10Passzpontosság6 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap101 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap575 perc12 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,56
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55123000,006,042,203,66
Utolsó 1010465000,006,291,164,06
Utolsó 2012575000,006,351,105,63
Hazai6 meccs
230perc0gól0gólpassz6,44értékelés
Idegenbeli6 meccs
345perc0gól0gólpassz6,25értékelés
Kezdőként9 meccs
491perc0gól0gólpassz6,26értékelés
Csereként3 meccs
84perc–gól0gólpassz6,53értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 27.
  2. 7,02026. 08. 30.
  3. 6,52026. 09. 02.
  4. 6,32026. 09. 13.
  5. 6,22026. 09. 19.
  6. 6,52026. 09. 27.
  7. 6,72026. 10. 10.
  8. 5,02026. 10. 17.
  9. –2026. 10. 23.
  10. –2026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésNincs elég adatA 14 napos ablakban nincs lefedett játékperc.
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
101 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. C08.27.29′
  2. K08.30.90′
  3. K09.02.90′
  4. K09.13.63′
  5. K09.19.70′
  6. K09.27.22′
  7. C10.10.26′
  8. K10.17.75′
  9. K10.23.–
  10. K11.01.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
123perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,04értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
465perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,29értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc123
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,04

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc92/920,00
Gólpassz / 90 perc91/920,00
Átlagértékelés65/926,33

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.