Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Paco Esteban
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Paco Esteban

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc23433,4 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,467 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLecceSerie A · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex30,0/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
4 meccs
Csereként beállt
3 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
57,10 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
7
Kaput talál
3
Lövés pontossága
42,90 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
29
Passzpontosság
4,40 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,38
Sikeres csel
3
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,15
Megnyert párharc
15
Párharcsiker
48,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,38

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
234 perc
Átlagértékelés
6,46
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Serie A2026Lecce · Támadó
30,0index / 100
Meccs7 Kezdő4 Perc234 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,46 Passzpontosság4,40 %
94% adatlefedettségStabil forma
Olasz Kupa2026Lecce · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai1–2
Lecce–Genoa

KezdőF · 15 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,12Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz1Passzpontosság0 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–1
Frosinone–Lecce

KezdőF · 57 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,57Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz9Passzpontosság5 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Lecce–Juventus

Csereként beálltF · 19 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert– / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Udinese–Lecce

KezdőF · 20 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,61Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz2Passzpontosság1 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Lecce–Bologna

KezdőF · 62 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés5,90Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz9Passzpontosság7 %Párharc / megnyert9 / 1Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
AC Milan–Lecce

Csereként beálltF · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Lecce–Monza

Csereként beálltF · 16 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Cagliari–Lecce

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–4
Lecce–AS Roma

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Venezia–Lecce

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
Palermo–Lecce

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap91 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap173 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap234 perc7 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,36
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55173000,006,420,520,00
Utolsó 107234000,006,460,381,15
Utolsó 207234000,006,460,381,15
Hazai4 meccs
112perc0gól0gólpassz6,46értékelés
Idegenbeli3 meccs
122perc0gól0gólpassz6,46értékelés
Kezdőként4 meccs
154perc0gól0gólpassz6,30értékelés
Csereként3 meccs
80perc0gól0gólpassz6,67értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 09. 13.
  2. 6,22026. 09. 20.
  3. 5,92026. 10. 11.
  4. 6,62026. 10. 18.
  5. 6,92026. 10. 25.
  6. 6,62026. 10. 29.
  7. 6,12026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 91 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
15 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
91 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
173 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,38 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. N08.23.–
  2. N08.31.–
  3. N09.07.–
  4. C09.13.16′
  5. C09.20.45′
  6. K10.11.62′
  7. K10.18.20′
  8. C10.25.19′
  9. K10.29.57′
  10. K11.01.15′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
173perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,42értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
234perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,46értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc173
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,42

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc85/850,00
Gólpassz / 90 perc85/850,00
Átlagértékelés63/856,46

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.