Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Luis Sandoval
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Luis Sandoval

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc19632,7 perc/meccs
Gól + gólpassz10,46 / 90 perc
Átlagértékelés6,715 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDeportes TolimaPrimera A · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex44,7/10092% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,46
Lövés
4
Kaput talál
2
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
93
Passzpontosság
16,40 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
2,30
Sikeres csel
2
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,92
Megnyert párharc
10
Párharcsiker
45,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,92

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
196 perc
Átlagértékelés
6,71
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 11. 03.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera A2026Deportes Tolima · Támadó
44,7index / 100
Meccs6 Kezdő5 Perc196 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,46 Értékelés6,71 Passzpontosság16,40 %
92% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Idegenbeli1–3
Deportivo Pereira–Deportes Tolima

Csereként beálltF · 31 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz26Passzpontosság20 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz19Passzpontosság13 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Jaguares–Deportes Tolima

KezdőF · 32 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,84Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz19Passzpontosság13 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,92Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Fortaleza FC–Deportes Tolima

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,10Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz25Passzpontosság20 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap31 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap166 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap196 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,38
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55166010,546,862,170,54
Utolsó 106196010,466,712,300,92
Utolsó 206196010,466,712,300,92
Hazai2 meccs
30perc0gól0gólpassz6,10értékelés
Idegenbeli4 meccs
166perc0gól1gólpassz6,86értékelés
Kezdőként5 meccs
165perc0gól1gólpassz6,59értékelés
Csereként1 meccs
31perc0gól0gólpassz7,20értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,12026. 09. 21.
  2. 6,92026. 10. 09.
  3. 6,82026. 10. 11.
  4. 6,52026. 10. 18.
  5. –2026. 10. 26.
  6. 7,22026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 31 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
31 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
31 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
166 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
196,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,92 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. K09.21.30′
  2. N09.28.–
  3. K10.09.16′
  4. K10.11.32′
  5. K10.18.87′
  6. K10.26.–
  7. C11.03.31′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
166perc0gól1gólpassz0,54G+GP / 906,86értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
196perc0gól1gólpassz0,46G+GP / 906,71értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc166
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,86

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc67/950,00
Gólpassz / 90 perc6/950,46
Átlagértékelés40/956,71

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.