Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Jorge Bermúdez
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Jorge Bermúdez

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc63757,9 perc/meccs
Gól + gólpassz10,14 / 90 perc
Átlagértékelés6,5810 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDeportivo PereiraPrimera A · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex43,6/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
3 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
72,70 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,14
Lövés
6
Kaput talál
1
Lövés pontossága
16,70 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
303
Passzpontosság
36,70 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
0,99
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
13
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
2,54
Megnyert párharc
23
Párharcsiker
59 %
Kiharcolt szabálytalanság
10
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
4
Piros lap
1
Lap / 90
0,71

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
637 perc
Átlagértékelés
6,58
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 11. 03.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera A2026Deportivo Pereira · Középpályás
43,6index / 100
Meccs11 Kezdő8 Perc637 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,14 Értékelés6,58 Passzpontosság36,70 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz42Passzpontosság34 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Deportivo Pereira–Jaguares

Csereként beálltM · 18 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz9Passzpontosság8 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Once Caldas–Deportivo Pereira

Csereként beálltM · 33 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz16Passzpontosság15 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Deportivo Pereira–Chico

Csereként beálltM · 18 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz10Passzpontosság9 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Cucuta–Deportivo Pereira

KezdőM · 41 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,25Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz15Passzpontosság12 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 1 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés7,12Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz65Passzpontosság60 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,44Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz33Passzpontosság28 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság13 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,39Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz48Passzpontosság44 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz47Passzpontosság41 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / –Lap1 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap98 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap190 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap637 perc11 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,64
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55190010,476,491,423,32
Utolsó 1010547010,166,540,992,80
Utolsó 2011637010,146,580,992,54
Hazai7 meccs
386perc0gól0gólpassz6,81értékelés
Idegenbeli4 meccs
251perc0gól1gólpassz6,25értékelés
Kezdőként8 meccs
568perc0gól0gólpassz6,62értékelés
Csereként3 meccs
69perc0gól1gólpassz6,50értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,42026. 09. 04.
  2. –2026. 09. 07.
  3. 6,52026. 09. 18.
  4. 6,42026. 09. 26.
  5. 7,12026. 09. 29.
  6. 5,32026. 10. 04.
  7. 6,92026. 10. 20.
  8. 6,32026. 10. 25.
  9. 6,32026. 10. 30.
  10. 7,72026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 131 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
98 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
131 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
149 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
637,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,71 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.04.90′
  2. K09.07.–
  3. K09.18.87′
  4. K09.26.90′
  5. K09.29.90′
  6. K10.04.41′
  7. C10.20.18′
  8. C10.25.33′
  9. C10.30.18′
  10. K11.03.80′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
190perc0gól1gólpassz0,47G+GP / 906,49értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
547perc0gól1gólpassz0,16G+GP / 906,54értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc190
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,49

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc130/1810,00
Gólpassz / 90 perc51/1810,16
Átlagértékelés88/1816,60

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.